Logo

Marketing MIX

Światowy Dzień Ochrony Środowiska w Hochland Polska

Obchodzony 5 czerwca Światowy Dzień Ochrony Środowiska to doskonała okazja do przyłączenia się do działań na rzecz planety i zrównoważonego rozwoju. W tym roku Hochland Polska zaprasza swoich Pracowników do udziału w zabawach i akcjach związanych z kształtowaniem postaw proekologicznych.

Światowy Dzień Ochrony Środowiska obecnie obchodzony jest w ponad 100 krajach z całego świata! Święto to ma na celu uświadomienie ludziom problemów związanych z eksploatacją i ochroną środowiska naturalnego oraz zachęcenie do poszukiwania proekologicznych rozwiązań. Tradycyjnie, także Hochland Polska zorganizował dla swoich Pracowników z tej okazji mnóstwo atrakcji.

Konkursy z nagrodami z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska będą organizowane w Hochland Polska już od 22 maja. Pracownicy będą mogli zgłosić propozycje, jak obniżyć wpływ ludzki na środowisko poprzez wewnętrzną platformę Sherlock, wymyślić rymowane hasło promujące oszczędzanie zasobów lub wziąć udział w grach, takich jak „Zaginione oszczędności” czy „Ukryty link”. Hochland zaprasza również na specjalny webinar pt. ,,Rolnictwo Regeneratywne” oraz grę terenową: dla Pracowników zakładu w Kaźmierzu i z biura z Poznania w Kaźmierzu nad Stawami, a dla Pracowników z zakładu w Węgrowie nad Zalewem Węgrowskim przy rzece Liwiec. Ogłoszenie wyników konkursów nastąpi 5 czerwca – w Światowy Dzień Ochrony Środowiska, a uroczyste wręczanie nagród odbędzie się tydzień później: przez Prezesa Hochland Polska w biurze w Poznaniu oraz przez Dyrektora Zakładu w Węgrowie w biurze w Węgrowie.

– Jeśli weźmiemy pod uwagę, że według ekspertów zużywamy rocznie o ponad połowę więcej zasobów niż Ziemia jest w stanie odtworzyć i to, że nasz ślad ekologiczny wzrósł w ciągu ostatnich 50 lat dwukrotnie, nie możemy pozostać obojętni na zmiany, których jesteśmy sprawcami. Dlatego w Hochland Polska stawiamy na Zrównoważony Rozwój, a naszych Pracowników zapraszamy do szeregu aktywności związanych z kształtowaniem postaw ekologicznych – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.


Więcej newsów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.