Logo

Marketing MIX

Raport Futuresource: Epson liderem rynku projektorów

Firma Epson, autor technologii 3LCD, z dumą ogłasza pojawienie się oficjalnych wyników raportu Futuresource za 1 kwartał kalendarzowy 2023. To pozwala nam podsumować cały rok fiskalny 2022, który EPSON zakończył 31 marca. W tym okresie producent powiększył udziały rynkowe, potwierdzając swoją dominującą pozycję jako preferowany dostawca projektorów w Polsce.

Według publikacji Futuresource, udziały rynkowe firmy Epson na polskim rynku projektorów w roku w okresie kwiecień 2022 – marzec 2023 osiągnęły imponujący wynik 38,5%. W porównaniu do roku poprzedniego, Epson zwiększył swoją obecność w tym sektorze biznesu o 3,3 punktu procentowego, zwiększając dystans do konkurenta zajmującego drugą pozycję do 16 p.p.

– Z dumą i radością odbieramy informacje pokazujące skalę tego, jak bardzo rozwiązania projektorowe Epson trafiają w potrzeby polskich odbiorców. Poza technologiami, wciąż poszerzanym portfolio i udoskonalanym produktom, za sukcesem stoi też praca całego naszego zespołu, któremu należą się wyrazy uznania i podziękowania – powiedział Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager w Epson.

Epson kontynuuje swoje zaangażowanie w dostarczanie klientom projektorów i technologii, które zapewniają wyjątkowe wrażenia wizualne i wydajność. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w badania i rozwój wprowadza kolejne innowacje do swoich produktów, które przyczyniają się do wzrostu ich popularności i uznania na rynku.


Więcej newsów z branży TUTAJ.