Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

Poznaj odzież reklamową z przyszłości!

Stań się ikoną mody i noś coś w co wierzysz. IQONIQ to odzież, której można zaufać.

Voyager XD przedstawia odzież reklamową przyszłości. IQONIQ to kolekcja ubrań o niskim wpływie na naszą planetę.

Znacznik Aware™ znajdujący się w każdym produkcie gwarantuje przejrzystość informacji. Możesz mieć dostęp do cyfrowego paszportu produktu, który potwierdza, że wykorzystane materiały są wiarygodnego pochodzenia. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na metce konkretnej sztuki.

Ubrania IQONIQ są wykonane w 100% z bawełny – 50% stanowi bawełna organiczna, 50% to bawełna z recyklingu. Wszystkie produkty posiadają również certyfikat OEKO-TEX®, który weryfikuje tkaniny pod kątem szkodliwych substancji.

Kolekcja obejmuje zakres trzech rodzajów kolorów: naturalne melanżowe, farbowane kolory podstawowe oraz farbowane kolory sezonowe.

W przypadku naturalnych kolorów melanżowych, zrezygnowano z procesu farbowania. Przetworzona bawełna w jej naturalnym kolorze jest mieszana z organiczną bawełną, co tworzy naturalny efekt. Każda sztuka oszczędza cenne zasoby, a w przypadku niebarwionej bawełny oszczędność jest jeszcze większa.

Wszystkie produkty IQONIQ są wyprodukowane w zakładach posiadających ważną kontrolę społeczną zgodną z audytami i Kodeksem Postępowania amfori BSCI. Program ten utrzymuje rygorystyczne standardy zgodne m.in. z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka oraz Międzynarodową Organizacją Pracy.

Ponadto, 2% z każdego sprzedanego produktu przekazywane jest na rzecz fundacji Water.org, aby zmieniać życie ludzi dzięki bezpiecznej wodzie. Miej kontrolę nad swoim wpływem na środowisko.


Odkryj produkty w katalogu IQONIQ.