Logo

Inspiracje

Lepsza widoczność = większe bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo: 3 zestawy próbek Hi-Vis dla różnych grup docelowych. Już teraz, dystrybutor L-Shop-Team umożliwia agencjom odpowiednie przygotowanie się na sezon jesienno-zimowy.

Zestawy testowych produktów oraz przewodnik i katalog w temacie Hi-Vis ułatwiają poznanie produktów i ich prezentację np. szkołom, klubom sportowym czy firmom budowlanym. Odzież HI-VIS zapewnia, że osoby są dobrze widoczne nawet w słabych warunkach oświetleniowych, warto więc promować oraz zachęcać do noszenia takiej odzieży i akcesoriów zwłaszcza podczas ciemnych, pochmurnych dni.  Produkty nadają się znakomicie do wykańczania, co umożliwia naniesienie logotypów/grafik i dzięki temu promocję firm, sponsorów czy klubów.

Klienci, którzy nie chcą używać kolorów ostrzegawczych żółtego lub pomarańczowego, znajdą również w L-Shop-Team odpowiednie odblaskowe produkty. W świetle dziennym elementy odblaskowe nie są zauważalne, lecz gdy są oświetlone w ciemności, świecą jasno i wyraźnie. Dzięki temu także w tym wypadku nikt nie zostanie przeoczony w ruchu drogowym.

Więcej: Hivis | L-SHOP-TEAM Polska


Więcej newsów z branży TUTAJ.