Logo

Event MIX

Męskie Granie zagra w Warszawie!

Już w najbliższy weekend jedyna w Polsce trasa festiwalowa – Męskie Granie – powróci do Warszawy. Na stołecznym Służewcu fani najlepszej polskiej muzyki po raz kolejny będą doświadczać artystycznych eksperymentów oraz niebanalnych muzycznych połączeń.

Zagrają m.in. Artur Rojek, Igo, Ralph Kaminski i Wodecki Twist – Kamil Pater i Goście: Bovska, Natalia Przybysz, Dawid Tyszkowski, Piotr Odoszewski, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra. Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie projekt Męskie Granie Przestawia: Nosowska – Król, a podczas sobotniego wielkiego finału wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino. Wciąż trwa też konkurs o „Złoty Bilet”, czyli dożywotnią wejściówkę na Męskie Granie. Aby mieć szansę na wygraną, trzeba odszukać kampera Męskiego Grania podróżującego po Warszawie i zamieścić na Instagramie jego zdjęcie z odpowiednim opisem.

Warszawska odsłona

Twórcy trasy festiwalowej Męskie Granie chcą zapewniać miłośnikom muzyki jeszcze więcej pretekstów do wychodzenia z domu, spotykania się z bliskimi i obcowania z polską kulturą. To dlatego w tym roku na scenie po raz kolejny nie zabraknie projektów, które będzie można usłyszeć tylko na Męskim Graniu. Dodatkowo, na scenie pojawi się wielu artystów, którzy nie występowali wcześniej na scenie projektu lub grali na niej w innych składach. Już w piątek, 7 lipca, na Służewcu na Scenie Głównej zagrają: Piotr Zioła; Rubens „Polska Muzyka ’83” feat. Beata Kozidrak, Kayah, Mery Spolsky, Tomasz Organek; Artur Rojek, Ralph Kaminski oraz zupełnie nowy format – Męskie Granie Przestawia. Podczas tej edycji odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory. W sobotę na Scenie Głównej będzie można usłyszeć: Julię Pietruchę; Fisz Emade Tworzywo; Wodecki Twist – Kamil Pater i Goście: Bovska, Natalia Przybysz, Dawid Tyszkowski, Piotr Odoszewski, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra; Darię Zawiałow oraz Igo. Na zakończenie całego weekendu odbędzie się niezwykle wyczekiwany przez fanów koncert Męskie Granie Orkiestry 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, którzy zaprezentują swój program przygotowany z myślą o tegorocznej trasie.

Męskie Granie

Równie interesująco będzie na Scenie Ż. W piątek wystąpią na niej: Nene Heroine feat. Kasia Lins; Dawid Tyszkowski; Tides From Nebula; Jann oraz The Dumplings. W sobotę będzie można natomiast usłyszeć: Lackluster; Aga Bigaj; Błoto: Hip Hop Special; Sarsa gościnnie Piotr Rogucki; Sienkiewicz oraz Musiałowski. W przerwach między koncertami publiczność rozgrzewać będzie międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble. Muzycy przygotowali na tę okazję m.in. utwór „Supermoce” w zupełnie nowej aranżacji.

Dożywotni bilet na Męskie Granie

W tym roku fani trasy mają także szansę wygrać dożywotni bilet na Męskie Granie. Wystartował konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można zdobyć coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

Męskie Granie

Kampera będzie można znaleźć w Warszawie w poniższych lokacjach:

4 lipca

10.00 – 14.00 Api Market Kobyłka (ul. Załuskiego 17, Kobyłka)

16.00 – 20.00 DHT Kozicki & Tuzinowska (ul. Nagodziców 1, Warszawa)

5 lipca

11.00 – 16.00 E.Leclerc (ul. Jutrzenki 156, Warszawa)

19.00 – 24.00 Bulwary nad Wisłą (Cud nad Wisłą)

6 lipca

10.00 – 14.00 Api Market (ul. Vogla 62/3)

18.00 – 24.00 Bulwary nad Wisłą (WIR i Schodki)

7 i 8 lipca

Służewiec

Partnerem płatności jest BLIK. Partnerem technologicznym trasy Męskie Granie 2023 jest PLUS. Dzięki Free Now dla wszystkich uczestników wydarzenia z hasłem MESKIEGRANIE23 jest zniżka (2 x 50% zniżki o maksymalnej wartości 10 zł na każdy przejazd z hasłem).