Logo

Gadżety reklamowe

Mart Ceramic obniża ceny na najpopularniejsze produkty

Od początku lipca ceny wszystkich produktów Mart Ceramic uległy obniżeniu, największe redukcje dotyczą najpopularniejszych produktów.

Kubki Camp są teraz tańsze o 1,60 PLN. Ceny zestawów Camp Tea oraz kubka Camp Plus obniżono o 1,30 PLN. Te porcelanowe kubki, stylizowane na emalię są często wybierane przez klientów Mart Ceramic, którym zależy na wyglądzie retro.

Modele Amy oraz Mia są teraz tańsze o złotówkę – są to kubki wykonane z porcelany new bone china, naprawdę świetne jakościowo. Te modele bez ucha są sztaplowarne, więc sprawdzą się w małych kuchniach a dodatkowo Amy jest w komplecie z silikonową opaską oraz plastikową przykrywką, więc możesz zabrać ulubioną kawę do samochodu.

Rob to kolejny hit, którego cena została obniżona. Te kwadratowe kubki z porcelany są dostępne w 24 kolorach podstawowych a oprócz tego już od 50 sztuk można je zamówić malować na dowolny kolor Pantone.

Dla szukających ceramiki ale dysponujących mniejszym budżetem rozwiązaniem będą kubki Bos białe, czarne, niebieskie i zielone. Wszystkie w obniżonej o 1 PLN cenie.

– Wszystkie ceny oraz stany magazynowe można łatwo sprawdzić w kalkulatorze online, logując się na naszej stronie KLIKNIJ – mówi Anna Tomal z Mart Ceramic.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.