Logo

Wielki Format

Ploter Mimaki w konkurencyjnej cenie na Festiwalu Marketingu

Na najbliższym Festiwal Marketingu TEBA zaprezentuje się w mocnym składzie. Na stoisku E16 zaprezentowany zostanie wydajny ploter solwentowy Mimaki JV330-160 w konkurencyjnej cenie, wielozadaniowy ploter UV UJF-6042MkIIe i automatyczny ploter arkuszowy LST. Jakie są główne zalety prezentowanych maszyn?

Wydajna drukarka Mimaki w specjalnej cenie

Mimaki JV330-160 to najnowsza drukarka solwentowa o max. prędkości do 100 m2/h w trybie szybkim lub 30 m2/h w trybie standardowym. Atrament jest zasilany z 2 litrowych worków. Wzmocniona zwijarka, uchwyt na 3 rolki medium usprawniają proces produkcji i pozwalają na szybką realizację zleceń. Co więcej, każdy odwiedzający uzyska wyjątkowy rabat na prezentowany model.

Uniwersalna drukarka UV – Mimaki UJF-6042 MkII e

Drukarka UV z serii UJF to model sprawdzony w rynku, który uzyskał swoją renomę niezawodnością i precyzją druku. Ploter sprawdza się zarówno w produkcji gadżetów reklamowych jak i w znakowaniu na przemysłową skalę. Systemy bezpieczeństwa i automatycznej konserwacji zapewniają nieprzerwany proces produkcji i stabilność pracy.

Automatyczny ploter arkuszowy – LST-0604-RM

LST-0604-RM to wyjątkowy ploter stołowy z automatycznym podajnikiem arkuszy. Model ten ma zastosowanie się od kilku lat zarówno w drukarniach jak i pracowniach reklamy. Wymienne noże, rolka bigująca i system rozpoznawania znaczników umożliwiają realizację różnych projektów. Za pomocą plotera można tworzyć pudełka i materiały sprzedażowe POSM.

Trzy maszyny i o wiele więcej!

Stoisko E16 będzie właściwym miejscem również, dla tych którzy szukają innej technologii druku, cięcia i nieszablonowych rozwiązań. Specjaliści z firmy TEBA doradzą w zakresie druku sublimacyjnego, na tekstyliach, w doborze plotera tnącego, kalandra i atramentów.

Michał Gieras

Rejestracja na TARGI – TUTAJ.