Logo

Marketing MIX

Marka w przestrzeni wirtualnej – jak skutecznie budować wizerunek

W dniach 21-22 września 2023 roku odbędzie się XXIII edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations, jednego z największych wydarzeń branżowych w Polsce. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Marka w przestrzeni wirtualnej: interakcja, dialog, kryzys”.

Podczas kongresu uczestnicy poznają m.in. skuteczne strategie budowania marki w cyfrowej rzeczywistości, zasady współpracy z influencerami oraz tajniki tworzenia zaangażowanej społeczności. Wysłuchają prelekcji na temat pokolenia Z i wyzwań związanych z komunikacją do tej grupy docelowej. Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się prelekcja dotycząca higieny cyfrowej oraz dyskusja na temat hejtu. Drugiego dnia natomiast poznamy między innymi wytyczne dotyczące oznaczania treści komercyjnych w mediach społecznościowych i konsekwencjach, w przypadku braku ich stosowania. Jak zawsze nie zabraknie tematów związanych z kryzysami.

– Internet dla marek osobistych stał się nieodłącznym narzędziem budowania i utrzymywania rozpoznawalności. Może stać się również miejscem kryzysów wizerunkowych.  Dlatego tak ważna jest strategia, spójność działań i wyciąganie wniosków. Podczas Kongresu nie zabraknie ciekawych przykładów kryzysowych oraz wiedzy na temat tego, jak budować zaangażowaną społeczność wokół marek. Tematyka i dobór prelegentów tegorocznego Kongresu PR jest także odpowiedzią na potrzebę budowania wiarygodności i odporności na kryzys – mówi dr hab. Dariusz Tworzydło, prof. UW, organizator Kongresu.

wizerunek

Wiedza i doświadczenie

Kongres to dwa dni wypełnione prelekcjami ekspertów z branży. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać uczestników paneli dyskusyjnych oraz licznych prezentacji. Drugiego dnia odbędzie się także konferencja naukowa pn. „Zintegrowana komunikacja marketingowa w erze digitalizacji”. Organizatorami konferencją są Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Poznaniu oraz Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wśród prelegentów Kongresu znajdą się m.in. Roman Gutek – twórca festiwali filmowych i właściciel firmy dystrybucyjnej Gutek Film, Magdalena Bigaj – Prezeska Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa, Agnieszka Gorzkowicz – Zastępca rzecznika prasowego Banku Credit Agricole, Joanna Drabik – Expert social media, influencer marketing Artsana Poland, Chicco Poland  oraz prof. dr hab. Grzegorz Mazurek – rektor Akademii Leona Koźmińskiego.

wizerunek

Relacje i organizacja

Kongres słynie z doskonałej organizacji oraz możliwości nawiązania kontaktów podczas spotkań nieformalnych. Więcej informacji na stronie: kongresprofesjonalistow.pl

OOH magazine jest partnerem medialnym wydarzenia.