Logo

Gadżety reklamowe

Dni Otwarte w WHITEBOXIE: Napijmy się kawy i porozmawiajmy o gadżetach

Firma Whitebox, kreatywna agencja reklamowa, po raz kolejny otwiera swoje drzwi, zapraszając klientów i partnerów na wspólną kawkę. Pierwsze Dni Otwarte miały miejsce w 2020 roku.

– Kiedy w styczniu 2020 roku przenieśliśmy się do nowego lokum, stwierdziliśmy, że miło będzie zaprosić naszych klientów do siebie. Zbudowaliśmy wzorcownię produktową, aby była źródłem niekończącej się inspiracji. Dni Otwarte przyjęły się tak dobrze, że obecnie mają już swoją czwartą edycję – mówi Dominik Markocki, CEO w Whitebox.

Klient to nie tylko klient, to partner

Tego hasła trzyma się firma Whitebox od samego początku swojej działalności. Dni Otwarte są dowodem na to, że dla pracowników Whitebox relacje z klientami są niezwykle ważne. Jak podkreśla Renata Sajdak, Specjalistka ds. Sprzedaży – Naszym celem jest nie tylko dostarczanie najlepszych gadżetów reklamowych, ale także pełne wsparcie w tworzeniu strategii marketingowych. Dlatego zawsze staramy się być dostępni dla naszych klientów, a Dni Otwarte są doskonałą okazją, aby rozmawiać, wymieniać pomysły i budować jeszcze silniejsze relacje.

Nowości w branży na wyciągnięcie ręki

Dni Otwarte to przede wszystkim okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie gadżetów reklamowych. Whitebox śledzi bieżące zmiany i dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku. – Wiemy, że rynek nieustannie się zmienia i wymaga dostosowania się do niego. Dlatego często uczestniczymy w targach branżowych, poszukując inspiracji. Nasze Dni Otwarte odbywają się przeważnie po targach Festiwalu Marketingu lub PROMO SHOW, aby móc zaoferować naszym klientom najciekawsze nowości, prezentując je na naszej wzorcowni – mówi Dominika Koszyk, Specjalistka ds. Sprzedaży. Wzorcownia produktowa firmy Whitebox to miejsce, gdzie pomysły na strategie marketingowe znajdują swoje przełożenie na gadżety reklamowe.

Mądry rozwój to sukces na każdej płaszczyźnie

Podążanie za trendami to jedno, ale rozwój bez szkodzenia środowisku lub ze zmniejszonym, negatywnym wpływem jest istotną myślą, za którą Whitebox stara się kroczyć. Jak zaznacza Patrycja Bałazy, Specjalistka ds. Sprzedaży – Zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższe standardy obsługi i najlepszej jakości produkty. Jako pierwsza firma reklamowa w Polsce wprowadziliśmy Politykę Zrównoważonego Rozwoju, którą codziennie, bardzo skrupulatnie realizujemy, aby sprostać wymaganiom firm korporacyjnych oraz zagranicznych. Dni Otwarte to doskonała okazja, aby uświadamiać naszych klientów, w jaki sposób realizując zamówienia gadżetowe, dbamy o środowisko.

Nie ma nudy

Za każdym razem pracownicy Whitebox starają się przygotować dla uczestników Dni Otwartych pewne atrakcje. Podczas ubiegłej edycji, odwiedzający mogli wcielić się w rolę pracownika produkcji. Czym zaskoczą tym razem? – Wiemy, że nasza branża jest specyficzna i wymaga szybkiego i sprawnego działania. Zawsze pokazujemy naszym klientom to, jak pracujemy. Nasi klienci bardzo lubią wycieczki po naszym parku maszynowym. W ten sposób są w stanie dowiedzieć się, jak działają nasze maszyny drukarskie i w jaki sposób znakowane są ich produkty, wspomina Dominika Rajca, Kierownik działu handlowego.

Niezapomniane chwile, nowe kontakty, inspiracje i wiedza – to wszystko czeka na gości podczas Dni Otwartych Whiteboxa. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, która pozwoli Wam lepiej zrozumieć magię reklamy i gadżetów reklamowych. Poznajcie Whitebox osobiście!

Dni Otwarte trwają do 13 października – info@whitebox.pl


Więcej materiałów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.