Logo

Wielki FormatArtykuły Promocyjne

Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Biznesowe Targi Wnętrz

Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Biznesowe Targi Wnętrz, które odbędą się w dniach 07-10.11.2023 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Goście wydarzenia będą mieli okazję poznać m.in. bogatą ofertę ploterów firmy z Opola, polecanych dla zakładów meblarskich, szklarskich oraz pracowni dekoracji wnętrz. Stoisko firmy Atrium zlokalizowane będzie w hali D3 miejsce 13.

Jakie plotery z oferty firmy Atrium, będą prezentowane na Biznesowych Targach Wnętrz?:

Mutoh XpertJet 1641SR Pro – ploter żywiczny do druku tapet i obrazów na płótnie. Dzięki ploterom eko-żywicznym Mutoh z powodzeniem można produkować spersonalizowane fototapety na wymiar, obrazy na płótnie oraz wszelkiego rodzaju plakaty.

Wśród najbardziej popularnych modeli takich ploterów są: Mutoh XpertJet 1341SR Pro (1.3m), Mutoh XpertJet 1641SR Pro (1.6m) oraz Mutoh XpertJet 1682SR Pro (1.6m).

Ikonos

Mutoh PJ 2508UF – ploter stołowy UV do druku w dużym formacie

Drukarka Mutoh PJ 2508UF  łączy w sobie zestaw zaawansowanych możliwości, które maksymalizują jego wydajność: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), możliwość druku przedmiotów o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących. Mutoh PerformanceJet 2508UF jest idealnym wyborem, pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować dostęp do wysokomarżowych zleceń z użyciem koloru białego i lakieru.

Technologia LED-UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Plotery LED-UV umożliwiają druk na: szkle, plexi, drewnie, metalu, PCV, tworzywach sztucznych, skórze oraz na materiałach do podświetleń, np. na backlit-ach, szkle, lustrach, itp.

Ikonos

Mutoh XpertJet 461UF – ploter UV do druku na wszelkiego rodzaju gadżetach w małym formacie

Drukarki Mutoh XpertJet 461UF i XpertJet 661UF można konfigurować w ustawieniach CMYK lub CMYK + biały + lakier, nadają się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm, do formatu A2 plus. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolor – lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

Ikonos

Transferowy druk sublimacyjny na tekstyliach: Mutoh RJ 900XG

Plotery sublimacyjne umożliwiają druk na: tkaninach, dzianinach oraz flagach. Znajdują zastosowanie w druku scenografii, stoisk targowych, sklepowych oraz pozostałych aranżacjach wnętrz. Na Targach prezentowana będzie drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG (szerokość zadruku 107 cm) – jeden z najbardziej popularnych ploterów tego typu w Polsce. Niska cena pozwala wejść w biznes firmom w fazie start-upu, a kilka egzemplarzy umożliwia produkcję „pełną parą” dużym przedsiębiorstwom.


Więcej newsów z branży TUTAJ.