Logo

Inspiracje

Czekolada znakomitą propozycją na personalizowany, biznesowy upominek. Kolekcja Chocolissimo na święta i inne okazje

Koniec wakacji to czas kiedy wiele firm rozpoczyna prace nad projektami związanymi z okazjami okołoświątecznymi czy noworocznymi. Istotnie, ostatni kwartał roku obfituje w okazje do przygotowania podarunków, także w biznesie.

Firmy szukają w tym czasie upominków dla swoich pracowników lub podarunków dla klientów czy partnerów biznesowych. Produkty z wysokiej jakości czekolady w niebanalnych opakowaniach, cieszą się w tym czasie szczególnym zainteresowaniem klientów. Czekolada bowiem szczególnie jest kojarzona z czasem świąt, celebracji wspólnych spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Prezentem, który potwierdza, że ktoś o nas pamięta i docenia.

Biznesowy upominek z czekolady, dodatkowo z firmową personalizacją będzie zawsze miłym zaskoczeniem a im bardziej oryginalny i nietypowy czekoladowy kształt, tym większa szansa na zrobienie na obdarowanym dobrego wrażenia. Podziękowaniem, za dotychczasową współpracę i zachętą do jej kontunuowania i rozwijania, dobrych, partnerskich relacji. A jak wiemy, w biznesie umiejętność nawiązywania i utrzymania dobrych relacji jest kluczowa.

Chocolissimo

W ofercie firmy MM Brown znajdziemy wiele ciekawych pozycji. Od ręcznie wylewanych czekolad z pięknymi zdobieniami przez czekoladowe figurki, zestawy wyśmienitych pralin po indywidualne kształty czekolad z tłoczeniem logotypu czy haseł reklamowych, projektowane wdł. wytycznych zamawiającego.

Klasyczne drewniane szkatułki, zawierające wyśmienite, selekcjonowane praliny to najczęściej wybierany produkt. Łatwość personalizacji z pewnością jest  dodatkowym atutem, jak też fakt iż,  co raz więcej klientów ceni sobie opakowania,  którym można nadać drugie życie.

Chocolissimo

Co raz większą popularność, także na rynku polskim zyskują kalendarze adwentowe, które wręczane są na początku grudnia. Są miłą zapowiedzią nadchodzących świąt, a cóż zwiastuje je lepiej niż zapach czekolady? Mikołajkowe propozycje, to głównie drobne zestawy, zdobionych świątecznymi akcentami pralin czy czekoladowych figurek o fikuśnych kształtach.

Czekoladowy Telegram z kolei, to propozycja wysłania nietypowych świątecznych życzeń. Dowolny tekst możemy ułożyć z czekoladowych kostek a całość dopełnić, jadalnym nadrukiem na dodatkowej kostce czy znakowaniem wybranego opakowania. W ofercie firmy znajdziemy, pięknie wykonane koperty oraz drewniane skrzyneczki.

Chocolissimo

Nowością w ofercie świątecznej jest tabliczka czekolady w kształcie Mikołaja lub Choinki, z zatopionym czekoladowym kwadratem z białej czekolady, na którym można wykonać dowolną grafikę z logo lub krótkimi życzeniami i to w cenie produktu! Eleganckie opakowanie z okienkiem podkreśla walory czekolady. Produkt może być samodzielnym upominkiem lub stanowić efektowny dodatek do jakiegoś większego prezentu.

Chocolissimo

Okres Wielkanocny, to również czas obdarowywania się, szczególnie słodkościami, zatem i na tę okazję firma przygotowała niezliczoną ilość różnorodnych propozycji zarówno drobniejszych upominków jak i bardziej okazałych zestawów zawierających czekoladki i pralinki w kształtach związanych z tym świętem, jak: owieczki, kurki czy pisanki.

Jednym z takich produktów jest seria THE FINEST EASTER EGGS, której jeden z wariantów prezentowany jest na poniższym zdjęciu. Produkt zawiera duże, czekoladowe jajko o masie ok. 130g umieszczone w witrynie oraz 7 nadziewanych pralinek w kształcie wielkanocnych pisanek. Opakowanie jest pięknie zdobione hot stopingiem z zielonej i złotej folii, wykończone laminatem satynowym, który podkreśla wyjątkowość tego produktu. Do wyboru jest duże jajko wykonane z czekolady deserowej z niezwykłymi, kolorowymi zdobieniami, jajko z mlecznej czekolady ze zdobieniem wykonanym z czekolady deserowej oraz jajko z różowej czekolady RUBI z dekoracjami wykonanymi z płatków jadalnego złota.

Każdy produkt będzie wyglądał inaczej, ponieważ każda sztuka to dzieło mistrzów czekoladnictwa.

Chocolissimo

Dla firm szczególnie ceniących ekologię i produkty, których opakowania mogą być wielokrotnie wykorzystywane, polecamy uwadze pozycje w drewnianych skrzynkach, szkatułkach czy z szarego papieru eko.

Tutaj podobnie, wybór jest bardzo szeroki, od tabliczek czekolady o obniżonej zawartości cukru przez unikalne czekolady czy to z kawowym kremem i zdobione prażonymi ziarnami kawy, czy mleczno-deserowe z pistacjami lub białe z kremem z jagód i malin, po różnorodne zestawy pralin w drewnie.

Produkty przygotowane tak aby opakowania nie zawierały plastiku i zawsze z możliwością przygotowania indywidualnego znakowania logotypem klienta.

Kontakt:

Upominki@chocolissimo.pl

Tel: + 22 244 27 09

Tel: + 61 102 37 27

Pobierz zawartość katalogu: ZOBACZ TUTAJ


Więcej newsów z branży TUTAJ.