Logo

Inspiracje

Reklamowa czapka zimowa z biodegradowalnego materiału TENCEL

Model #3012 – reklamowa czapka zimowa wykonana z biodegradowalnego materiału TENCEL. Produkt, który idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Czapka #3012 to nie tylko produkt modny, ale także przyjazny dla środowiska, zgodny z najnowszymi standardami zrównoważonej produkcji.

Tkanina TENCEL™, znana również jako Lyocell, jest produkowana z celulozy drzewnej, nadając jej wyjątkowe właściwości. W procesie produkcji, podobnym do wytwarzania wiskozy, włókna uzyskuje się z rozpuszczonej celulozy pulpy drzewnej. To, co odróżnia TENCEL™, to zastosowanie ekologicznych rozwiązań w procesie mycia włókien. Bez użycia toksycznych substancji, zastępuje się je organicznymi, co przekłada się na minimalny wpływ na środowisko.

Główne zalety czapki zimowej z TENCEL™ obejmują:

  • Budowę z naturalnych nanowłókien: dzięki strukturze z naturalnych nanowłókien, czapka jest niezwykle lekka i jednocześnie trwała.
  • Bardzo dobrą regulację termiczną: tkanina doskonale dostosowuje się do temperatury ciała, zapewniając komfort nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych.
  • Optymalną kontrolę wilgotności: unikalne właściwości regulacji wilgotności sprawiają, że czapka utrzymuje skórę suchą, nawet podczas intensywnego użytkowania.
  • Delikatną strukturę gładkich włókien: wyjątkowo miękka i delikatna struktura włókien zapewnia wygodę noszenia przez cały dzień.
  • Odpowiednią dla skóry wrażliwej: przyjazna dla skóry, czapka z TENCEL™ jest idealnym wyborem dla osób o skórze wrażliwej.
  • Zmniejszony rozwój bakterii: dzięki naturalnej odporności na rozwój bakterii, czapka utrzymuje świeżość przez długi czas.
  • Brak substancji chemicznych: produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych, co czyni go bezpiecznym dla użytkownika i środowiska.

Czapka zimowa z biodegradowalnego materiału TENCEL™ to nie tylko elegancki dodatek do zimowej garderoby, ale także świadomy wybór. Wprowadzając innowacyjne materiały, takie jak TENCEL™, do branży odzieżowej, kierujemy się nie tylko modą, ale również troską o środowisko i komfort użytkowników.

Szczegółowe informacje na stronie – KLIKNIJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.