Logo

Event MIX

Ruszyła rejestracja do 2 edycji BUSINESS MEETING PLANNER SUMMIT 2024

Odkryj tajemnicę stanu flow, naucz się budować trwałe relacje w dzisiejszym zmiennym świecie oraz poznaj tajniki technik negocjacji. To tylko niektóre z zagadnień, na które znajdziesz odpowiedzi podczas drugiej edycji branżowej konferencji Business Meeting Planner 2024, organizowanej przez agencję Dream Events.

2 edycja Business Meeting Planner 2024 odbędzie się już 18 stycznia 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Właśnie ruszyła rejestracja do tego wydarzenia.

Business Meeting Planner 2024 to źródło wiedzy, praktycznych wskazówek, kontaktów i inspiracji. W tym roku konferencja skupia się takich tematach jak relacje, negocjacje oraz stan flow. Podczas wykładów i warsztatów eksperci branżowi przedstawią tematy, które otworzą nowe perspektywy w kreowaniu wydarzeń i spotkań.

Prelegentami tegorocznej edycji będą:

  • Małgorzata Ohme – psycholożka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz współtwórczyni platformy dbania o dobrostan i zdrowie psychiczne pracowników.
  • Marzena Jankowska – psychoterapeutka, psycholożka zdrowia i biznesu, przedsiębiorczyni oraz twórczyni Akademii Rozwoju Osobistego w Wyższej Szkole Bankowej.
  • Roman Kawszyn – trener handlowców i sprzedawców, lider i mówca motywacyjny.
  • Oraz Andrzej Silczuk – doktor nauk medycznych, lekarz psychiatra, wykładowca i edukator, twórca podcastu Niemyte dusze.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć nowoczesnej grywalizacji za pomocą dedykowanej aplikacji, dostępnej również dla ich wydarzeń. Dodatkowo, najbardziej zaangażowanym uczestnikom przysługują atrakcyjne nagrody.

– Budowanie świadomej, opartej na wspólnych wartościach relacji z naszymi klientami to dla nas priorytet. Wierzymy, że wspólny rozwój, inspiracja i partnerstwo to droga do obustronnego sukcesu, ale również oparcie w potrzebie – podkreśla Barbara Świderska, właścicielka agencji Dream Events i organizatorka Business Meeting Planner 2024.

Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich osób odpowiedzialnych za organizację wydarzeń w swoich firmach, włączając w to korporacje i firmy z sektora MŚP. Dotyczy to zarówno wydarzeń wewnętrznych (HR, administracja, BHP), jak i tych skierowanych do klientów (sprzedaż, marketing, konferencje).

Partnerami wydarzenia są MPI Poland Chapter, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Silesia Convention Bureau, Arche Hotele, CATERING24 oraz MeetingPlanner.pl.

Agencja Dream Events działa na rynku już od 2007 roku. Ma na swoim koncie setki wydarzeń o różnorodnym charakterze – od warsztatów edukacyjnych, przez wyjazdy integracyjne i incentive po konferencje i wydarzenia plenerowe dla tysięcy osób.

W Business Meeting Planner 2023 wzięło udział ponad 120 osób, które pragnęły zgłębić tajniki projektowania i organizowania angażujących eventów. Organizatorzy są przekonani, że edycja 2024 również przyciągnie profesjonalistów z całego kraju, pragnących doskonalić swoje wydarzenia.

Dowiedz się więcej TUTAJ i zarezerwuj termin 18 stycznia.


Termin: 18 stycznia 2024

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Rejestracja na wydarzenie trwa do 15 grudnia na stronie www.plannersummit.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.