Logo

Event MIX

Całoroczny Dzień Kobiet w Manor House

Po wpisaniu w internetową wyszukiwarkę hasła: pomysły na spędzenie Dnia Kobiet, pojawia się wiele podpowiedzi, a przed 8 marca wiele promowanych ofert. Tymczasem eksperci od dobrostanu z Manor House, najlepszego hotelu SPA w Polsce, zachęcają, by celebrować święto kobiet codziennie i z myślą o sobie.

Kobiety we współczesnym świecie muszą być wielkozadaniowe, bo pełnią wiele wymagających ról, które bardzo trudno pogodzić: żona, a coraz częściej partnerka, matka (to praca na pełny etat), kobieta zajmująca się domem i całą logistyką z nim związaną, a także aktywna zawodowo. Przy czym dziś pracują inaczej niż ich mamy, dłużej, intensywniej, podejmując się wielu wyzwań, udowadniając, że mogą, potrafią i – pomimo, że nadal trudniej się przebić w zdominowanym przez mężczyzn środowisku wielu firm – osiągają sukcesy. Ile kosztuje podołanie wszystkim obowiązkom, wiedzą tylko one same. Wciąż gdzieś biegną, są w nieustannym pośpiechu i napięciu, jakże często przedkładając potrzeby innych nad swoje. W Dniu Kobiet warto dopuścić do myśli refleksję: a gdzie czas na odpoczynek, troska i zadbanie o siebie, uważność i skupienie się na sobie?

– Dzień Kobiet to idealny czas, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć czule o sobie. To, że my, kobiety, dajemy radę, zajmujemy tyloma rzeczami, mierzymy się z różnymi trudnościami i coraz mocniejszym głosem artykułujemy swoje potrzeby, widzimy to na przykładzie naszego zespołu, który w większości składa się z kobiet oraz z rozmów z naszymi Gośćmi. To właśnie kobiety decydują o wyjeździe do hotelu SPA, nawet jeśli wybierają się do nas z partnerem. Rośnie też zainteresowanie kobiecymi pobytami w SPA, coraz popularniejsze stają się wypady do SPA z przyjaciółkami, ale też mam z nastoletnimi córkami i kobiet z mamami seniorkami czy siostrami. Wszystkie bowiem, niezależnie od tego, w jakim jesteśmy wieku i momencie życia, potrzebujemy się zdystansować od codziennego zabiegania, wyciszyć, wsłuchać w siebie i zrobić dla siebie coś miłego, dlatego wiele naszych pakietów pobytowych zawiera propozycje, które pomagają się zrelaksować i zaopiekować sobą nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale także na co dzień. Każdego bowiem dnia zasługujemy na przyjemności za wszystko kim jesteśmy i co robimy – mówi Dorota Tokarska, dyrektor marketingu hotelu Manor House SPA.

Manor House

– Kobiety, które przyjeżdżają do naszego hotelu, często mówią, że wybrały Manor House ze względu na wyjątkowe Biowitalne SPA. Bardzo się cieszymy, że nasze holistyczne podejście i dbanie o organizm na wielu poziomach się sprawdza. Proponujemy m.in.: masaże klasyczne i dźwiękiem, które są niesamowitym przeżyciem, zabiegi pielęgnacyjne, energetyczne terapie i relaksujące kąpiele, w tym ofuro w wysokich wannach. Nasz autorski program odmładzający opiera się wyłącznie o naturalne terapie, które pobudzają procesy autoregeneracji. Chętnie sięgamy po dobroczynną siłę wibracji, dźwięku, wody, światła czy ciepła. Rozmawiamy z kobietami o ich potrzebach i doradzamy, z czego mogą skorzystać. Chodzi nam o to, by im pokazać, że same wiedzą co dla nich dobre, wystarczy tylko, by częściej patrzyły na siebie i przed siebie, a będą widziały swoje potrzeby, swoje marzenia i miały odwagę i motywację je spełniać. A wtedy już łatwiej być dla siebie mniej wymagającą i bardziej wyrozumiałą, więcej rzeczy odpuszczać, żyć w zgodzie z sobą i nie tylko dla innych, ale również dla siebie. Łatwiej zaopiekować się sobą dla poprawy zdrowia i samopoczucia, nie tylko będąc w SPA, ale też każdego innego dnia – tłumaczy Małgorzata Przydacka, szefowa SPA w hotelu Manor House.

Manor House

Z myślą o wszystkich cudownych kobietach powstał specjalny pakiet w środkowe dni tygodnia: Kobieto odpocznij w Manor House SPA, w ramach którego od 4 do 14 marca 2024 r. mogą odpocząć w ciszy i spokoju i celebrować swoje święto delektując się błogim relaksem i odprężeniem w kameralnym SPA. Na każdą Panią czeka masaż membranowy (suchy masaż wodny w strefie basenowej), nawilżający zestaw kosmetyczny do nocnej pielęgnacji stóp Termalny dotyk i 10-procentowy rabat na wszystkie zabiegi z Menu Spa. Ponadto odnowa biologiczna w programie pobytu: muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie od poniedziałku do czwartku, codziennie o poranku ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa i seanse w Chacie Solnej – haloterapia wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu, wygładza skórę i nadaje jej zdrowy wygląd, a 1 taki seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem.

Propozycji dla kobiet jest oczywiście więcej, m.in. Pobyt SPA dla Pań z zabiegiem na twarz (do wyboru: Intense Nutrition, Absolute Lift, Algo Calm, Energy&Radiance, Sebomarine Facial, Złota Poświata) i jedna z terapii pielęgnujących: Różana młodość, Bursztynowa regeneracja, Morska bryza, Leśne przebudzenie, Kawowe odprężenie. Zabiegi dają wspaniałe odczucia, pozostawiają efekty i wrażenia…

Manor House

W Manor House SPA, obecnie Best SPA Hotel, można skorzystać również m.in. z: Pokojowego Programu SPA; kąpieli w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego; sesji w Łaźniach Rzymskich – kompleksie SPA składającym się z kilkunastu parowych i suchych saun, wodnych kąpieli i wanien zdrowotnych; energetyzującej terapii w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie, łączącej działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii, a także czerpać siły z obcowania z naturą w energetycznym Ogrodzie Medytacji oraz podczas spacerów po zabytkowym parku Manor House.

Więcej na: www.manorhouse.pl


Więcej newsów z branży TUTAJ.