Logo

Event MIX

Wakacje.pl od teraz ze specjalistami od MICE

Wakacje.pl stworzyły dział MICE. Agent obsłuży podróż firmową, ale oferta grupowa obejmuje też inne wyjazdy – na specjalne okazje, wycieczki szkolne i wypady na mecze sportowe.

Wakacje.pl, największy mulitagent w Polsce, rozpoczął obsługę turystyczną grup. Obejmuje ona wyjazdy typu MICE (meetings, incentives, confereces, exhibitions), ale też innego rodzaju podróże grupowe – chociażby realizowane na specjalne okazje (wieczory panieńskie, kawalerskie, śluby, wesela, nagrody dla pracowników i kontrahentów) oraz wycieczki szkolne. Wakacje.pl nie tylko przygotują ofertę skrojoną na potrzeby klienta, ale też zajmą się jej kompleksową obsługą. Do działu MICE można kierować zapytania dla grup liczących powyżej 10 uczestników.

– Zanim wyszliśmy z szeroką ofertą na rynek, trenowaliśmy na sobie. Od wielu lat organizujemy kilka razy w roku wyjazdy dla naszych pracowników o różnej skali – biznesowe, integracyjne i szkoleniowe– uczestniczy w nich od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Przez kilka dni wspólnie pracujemy, uczymy się, bawimy i budujemy relacje – mówi Maciej Lipski, MICE manager w Wakacje.pl.

Jaki jest zakres usług działu MICE Wakacje.pl? Nieograniczony! Poza typowymi podróżami połączonymi z organizacją szkolenia, konferencji, czy uroczystej gali na podsumowanie roku, program może obejmować szereg usług dodatkowych, takich jak wykład eksperta z dziedziny wskazanej przez klienta czy mówcy motywacyjnego. Zespół przygotuje też zajęcia z team buildingu, zorganizuje zwiedzanie, czy korzystanie z innych atrakcji odwiedzanego miejsca, nawet jeśli mowa o uprawianiu sportów ekstremalnych. Nie ma też ograniczeń dotyczących miejsca wyjazdu – może to być popularny, modny kierunek albo destynacja, do której trudno byłoby dotrzeć na własną rękę.

– Od wielu lat współpracujemy z większością biur podróży obecnych na naszym rynku, dzięki czemu posiadamy dostęp do szerokiej gamy produktów turystycznych. Do tego dochodzą relacje z innymi kontrahentami w kraju i za granicą. Wiemy, że wyjazdy firmowe to nie tylko przelot i zakwaterowanie, ale szereg usług dodatkowych, od typowo merytorycznych, związanych z organizacją konferencji czy szkolenia, aż po rekreacyjne i rozrywkowe – dodaje Maciej Lipski.

Wśród propozycji wyjazdów grupowych znalazły się też wycieczki szkolne dla dzieci w każdym wieku. Program zostanie przygotowany tak, by uczestnicy wynieśli z wyjazdu jak najwięcej – trochę wiedzy, trochę odpoczynku, ale przede wszystkim masę wrażeń i bliższe przyjaźnie. Wakacje.pl zajmą się zatem organizacją zielonej szkoły, zwiedzania z przewodnikiem, wycieczki górskiej, czy zagranicznej objazdówki – lekcja historii z tarasu widokowego na wieży Eiffla na pewno pozostanie na długo w pamięci uczestników. Innym rodzajem podróży grupowych są wyjazdy na specjalne okazje.

– Organizacją wyjazdów służbowych dla klientów zewnętrznych zajmujemy się od kilku miesięcy, teraz wychodzimy z ofertą na szeroki rynek. Nie ograniczamy się do obsługi grup firmowych, możemy zorganizować też wycieczki prywatne dla przyjaciół i rodziny. Szczególnie popularne są te związane ze specjalnymi okazjami – rocznicami i ważnymi wydarzeniami jak śluby, wesela, czy imprezy panieńskie lub kawalerskie – informuje Maciej Lipski.

Jak uzyskać ofertę? Wystarczy odwiedzić stronę www.wakacje.pl/p/wyjazdy-grupowe.html i wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy. To proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie, dzięki któremu klient już na pierwszym etapie przekazuje najważniejsze informacje niezbędne do przygotowania wyceny.
Wakacje.pl będą systematycznie poszerzać ofertę wyjazdów grupowych, wśród propozycji, które będą rozwijane, znajdują się między innymi podróże łączące pracę z wypoczynkiem (workation).


Więcej newsów z branży TUTAJ.