Logo

Druk CyfrowyMedia & maszyny

SUNGRAF nowym członkiem PSSiDC

W lutym br. grono członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego powiększyło się o nowego gracza z branży. Nowym członkiem PSSiDC została firma SUNGRAF.

Firma SUNGRAF II Mirosława Zasadna powstała w 1998 r., aczkolwiek działalność reklamową rozpoczęła już na początku lat 90.

SUNGRAF specjalizuje się w tworzeniu nośników reklam z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, metali (aluminium, stal, mosiądz, itp.) oraz z elementami oświetleniowymi. Kadra doświadczonych fachowców o dużym potencjale twórczym zapewnia ciekawe wzornictwo oraz szeroki wachlarz proponowanych produktów, w tym: materiały POS, kasetony, pylony, stojaki, regały reklamowe, bilbordy, banery, makiety i inne reklamy świetlne oraz wizualne, a także wydruki wielkoformatowe.

SUNGRAF dysponuje powierzchnią 3 tys. m kw. własnych hal produkcyjno-magazynowych, wyposażonych w profesjonalne maszyny i urządzenia do obróbki metali i tworzyw sztucznych. Posiada pracownię projektową i plastyczną oraz lakiernię proszkową, zakład termoformowania próżniowego, pracownię sitodruku, jak również ślusarnię, zakład elektryczny, pracownie druku UV i Eko-solvent.
W firmie przygotowywane są wielkoformatowe wydruki na ploterach UV, solwentowych i metodą sitodruku i tampondruku. Firma zajmuje się również obróbką metali (cięcie laserem, toczenie, frezowanie, spawanie stali i aluminium, lakierowanie proszkowe), tworzyw sztucznych (cięcie laserem, frezowanie, grawerowanie, obróbka CNC, termoformowanie, obróbka na gorąco i zimno, klejenie), drewna (lite drewno, płyty, laminowanie) oraz produkcją oświetlenia reklamowego (podświetlanie LED grafik, kasetonów itp.).

Firma specjalizuje się w tworzeniu nośników reklam z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, metali (aluminium, stal, mosiądz, itp.) oraz z elementami oświetleniowymi. Kadra doświadczonych fachowców o dużym potencjale twórczym zapewnia ciekawe wzornictwo oraz szeroki wachlarz proponowanych produktów, w tym: materiały POS, kasetony, pylony, stojaki, regały reklamowe, bilbordy, banery, makiety i inne reklamy świetlne oraz wizualne, a także wydruki wielkoformatowe.


Więcej newsów z branży TUTAJ.