Logo

Trade marketingTylko w OOH magazine

Crystal Panel LED – Nowoczesne Rozwiązania Podświetlenia

Podświetlenie Crystal Panel to ciekawa propozycja dla nowoczesnych reklam i ekspozycji. Komponenty zwiększają atrakcyjność produktów i reklam. Dla jakich branż dedykowane są te rozwiązania oraz czym się charakteryzują? Sprawdź.

.

Niezastąpione dla Branży POS i Retail

Popularne w branży POS i retail metody podświetlenia są stosowane już od wielu lat, jednak zmieniający się rynek i potrzeby klientów wymagają coraz to nowszych rozwiązań zapewniających odpowiednie efekty. Klienci decydują się więc na sprawdzone sposoby podświetlenia, które produkowane są szybko, lokalnie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i jednocześnie dostosowane do szybko zmieniających się potrzeb, wybierając Crystal Panel LED już od 12 lat.

Polska Technologia Równomiernego Podświetlenia

Crystal Panel LED to komponent podświetlający, zaprojektowany i wykonywany w 100% w Polsce. Jego konstrukcja i użyte do produkcji materiały wykorzystują fizyczne właściwości rozpraszania światła, a podświetlenie krawędziowe zapewnia dodatkowo niskie zużycie energii elektrycznej, przez co uzyskany efekt końcowy daje równomierność podświetlenia stając się dla wielu branż wyborem nr.1.

Równomierne podświetlenie na całej powierzchni

Równomierność podświetlenia jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na wybór rodzaju stosowanych rozwiązań. Im lepiej skonstruowany system podświetlenia, tym lepszy efekt końcowy całego projektu.

W produktach Crystal Panel LED równomierność świecenia jest zapewniona przez połączenie płyty PMMA, odpowiednio dobranego graweru wykonywanego laserem na jej powierzchni oraz pasków LED przylegających do jej boków. Dzięki temu światło rozprowadzone jest równomiernie bez niedoświetlonych przestrzeni.

Cienkie i dopasowane

Zdecydowanym atutem podświetlenia jest również jego gabaryt. Coraz częściej wybierane są rozwiązania cienkie i zapewniające jednocześnie odpowiednie efekty podświetlenia i łatwość montażu. Podświetlane panele LED charakteryzują się niewielką grubością, przez co idealnie sprawdzą się jako elementy wyposażające meble sklepowe, standy czy kasetony bądź jako podświetlenie reklam.

Zaledwie 5 mm – tyle wynosi grubość najcieńszego wariantu naszego produktu, co czyni go niezastąpionym w wielu projektach wymagających najbardziej dopasowanego podświetlenia dostępnego na rynku.

Dostosowanie do potrzeb

Pełna możliwość personalizacji zamawianych produktów nie ogranicza się jedynie do rodzaju temperatury barwowej czy napięcia. Pozwala także na dobór rozmiaru, zakończeń instalacji elektrycznej oraz elektroniki sterującej – elementów tak niezbędnych do skutecznego realizowania projektów z uwzględnieniem podświetlenia.

Szybka realizacja

7 dni roboczych – to standardowy czas realizacji zamówień, aby zapewnić jak najszybszy dostęp do jakościowego rozwiązania technologicznego dla każdego biznesu.

Do tej pory nie spotkaliśmy się jeszcze z szybszym terminem realizacji na rynku Europejskim niż nasze 7 dni 😉

Energooszczędne

Już samo zastosowanie diod LED zapewnia bardziej efektywne użytkowanie podświetlenia. A poprzez wykorzystanie naszej technologii możesz zadbać o niższe koszty związane z utrzymaniem podświetlanego wyposażenia sklepów, reklam czy elementów architektonicznych. Ponieważ ta sama powierzchnia podświetlona za pomocą Crystal Panel LED będzie mniej energochłonna niż powierzchnia podświetlona kilkoma paskami lub modułami LED.

Ponadto używane paski są produkowane w Polsce i specjalnie dostosowane do naszych produktów, przez co już na poziomie zamawiania podświetlenia możesz zdecydować się na ledy o obniżonym zużyciu energii – tym samym zadbać o planetę.

Więc jeśli jeszcze nie korzystałeś z systemu podświetlanych paneli LED i zastanawiasz się nad odpowiednim rozwiązaniem technologicznym dla Twojego projektu, to CRYSTAL PANEL LED z pewnością będzie dla Ciebie.

www.crystal-panel.com