Logo

Media & maszynyWielki Format

Warsztaty z oklejania samochodów w firmie Atrium z Opola zakończone sukcesem

W dniu 13-14.06.2024 w siedzibie firmy Atrium i IKONOS w Opolu zorganizowano profesjonalne warsztaty z oklejania samochodów z wykorzystaniem folii wylewanych Omega Skinz.

Jak podaje organizator wydarzenia, wysoka frekwencja oraz zaangażowanie prowadzących warsztaty specjalistów z firmy Atrium oraz IKONOS przełożyły się na serię inspirujących prezentacji, spotkań i rozmów.

Poza częścią teoretyczną wydarzenia obejmującą prezentacje i omówienie serii folii wylewanych Omega-Skinz, odbyły się warsztaty car wrappingu trzech samochodów, które poprowadzili:

  • Rudi Zoons z Omega-Skinz – zmiana koloru samochodu osobowego folią wylewaną Omega Skinz,
  • Szymon Wieczorek z WrapHouse, Olesno – oklejanie carbonem wewnętrznych części kokpitu oraz zewnętrznych detali auta klasy Premium,
  • Daniel Gzowski z ReklamArt Studio, Wołomin – tuning optyczny i oklejanie foliami Grafityp oraz Omega-Skinz auta dostawczego,
  • Pier Paolo Sicilia z firmy Valiani – premierowy pokaz stołowego plotera tnącego Valiani Optima.

atrium

Całość wydarzenia odbyła się w nowoczesnym Demo Room oraz Centrum Badawczo-Rozwojowym firmy Atrium i IKONOS, gdzie oprócz wyżej wymienionych pokazów oklejania samochodów, odbyły się także pokazy maszyn drukujących Mutoh i Artemis oraz tnących Summa i Valiani.

atrium

Zarówno goście, jak i specjaliści z firmy Atrium, podkreślali znaczenie osobistych kontaktów branżowych i dzielenia się praktyczną wiedzą. Kontakty te na pewno zaowocują w przyszłości licznymi instalacjami ploterów oraz zakupem mediów do druku wielkoformatowego pod marką IKONOS, zarówno u nowych, jak i dotychczasowych klientów Atrium i IKONOS.


Więcej newsów z branży TUTAJ.