Logo

NowościWielki Format

ICC na stronach www

 

Avery Dennison Graphics & Reflective Division wprowadziła nowe funkcje w dostępnej na jej stronach internetowych wyszukiwarce pozwalającej na dobór właściwych profili ICC dla poszczególnych podłoży samoprzylepnych, systemów druku wielkoformatowego i sterujących nimi RIPów.

– Jej uruchomienie, to efekt gwałtownych zmian zachodzących na rynku wielkoformatowego druku cyfrowego, m.in. w zakresie pojawiających się na nim nowych urządzeń, sterowników (RIPów), atramentów oraz podłoży, także samoprzylepnych. Aby pomóc drukarzom w poruszaniu się po tym „gąszczu” nowości technicznych, stworzyliśmy nasz internetowy przewodnik – mówi Johan Spies, dyrektor ds. marketingu Avery Dennison Graphics & Reflective Division.

Jest to nic innego jak umieszczona na stronach www internetowa wyszukiwarka profili ICC właściwych dla danej kombinacji urządzenia, RIPu i materiału stosowanego do drukowania. System ten został bardzo dobrze przyjęty przez klientów, co skłoniło firmę do wprowadzenia w nim kolejnych modyfikacji i udoskonaleń.

W ostatnim czasie w wyszukiwarce wprowadzono nowe kombinacje urządzeń, RIPów i podłoży samoprzylepnych. Poprawiono również funkcjonalność systemu, dzięki czemu stał się on bardziej przyjazny dla użytkownika. Wprowadzono szereg nowych urządzeń, m.in. ColorSpan 98 uvx, HP 900s, Mutoh Rockhopper III i Mimaki JV5.

Strony zawierające narzędzia wyszukiwania profili ICC są aktualizowane co tydzień. Mają odzwierciedlać wszelkie zmiany, udoskonalenia i modyfikacje wprowadzane w dostępnych na rynku urządzeniach, RIPach i materiałach samoprzylepnych.

www.europe.averygraphics.com