Logo

NowościWielki Format

Ricoh Polska sponsorem Pucharu Świata WKKW 2011

Ricoh Polska po raz kolejny został sponsorem zawodów Pucharu Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego oraz Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców – Strzegom Horse Trials, które odbyły się 23-26 czerwca 2011 roku. Zakończone w niedzielę zawody są czwartą z ośmiu rund wliczanych do ogólnej kwalifikacji konkursu Pucharu Świata WKKW. W tym roku, tak jak i w poprzednim, podwójnym zwycięzcą został Michel Jung z Niemiec.

Firma Ricoh Polska, w ramach sponsoringu Pucharu, dostarczyła swoje urządzenia do obsługi zawodów. Wszystkie kopie, wydruki i faksy drukowane w biurze prasowym były obsługiwane przez urządzenia wielofunkcyjne Ricoh. Ze względu na wysoką rangę wydarzenia zostały one objęte specjalną obsługą serwisową.

„Ricoh Polska prowadzi szereg akcji wizerunkowych mających na celu pokazanie zaangażowania firmy w działalność sportową. Wieloletnie partnerstwo z organizatorami WKKW pokazuje, że nie skupiamy się na jednorazowym sponsoringu, ale jesteśmy nastawieni na działania długofalowe” – powiedział Paweł Barski, Corporate Marketing Manager Ricoh Polska.