Aktualności D.A.D Sportwear partnerem Akademii Kusznierewicza

D.A.D Sportwear partnerem Akademii Kusznierewicza

0

D.A.D Sportwear, profesjonalna marka odzieży żeglarskiej dystrybuowana w Polsce przez TEXET Poland,  została partnerem Akademii Kusznierewicza i oferować będzie jej klientom topowe produkty marki.

Dodatkowo w ramach współpracy marka D.A.D przygotowała uniformy dla trenerów  i pracowników Akademii. Na zestaw składa się zaawansowana technicznie kurtka Pilberra Exterme i polo Eaton. Taki zestaw jest nie tylko stylowy i praktyczny, ale sprosta też wszystkich stawianym na lądzie i morzu wyzwaniom

Akademia Kusznierewicza powstała z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego i zdrowego trybu życia. Jej pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Mateusz Kusznierewicz – polski żeglarz regatowy, reprezentant polski, wielokrotny mistrz świata i Europy, złoty i brązowy medalista olimpijski, niekwestionowany autorytet w dziedzinie żeglarstwa oraz inicjator i ambasador wielu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Założeniem Akademii jest świadczenie wysoko kwalifikowanych i wartościowych usług na poziomie niespotykanym do tej pory na polskim rynku. Jej propozycje przynoszą klientom praktyczne i konkretne korzyści, zarówno fizyczne jak i duchowe. Akademia w swojej ofercie, prócz kursów żeglarskich i motorowodnych dla dzieci i dorosłych oraz obozów letnich ma organizację eventów firmowych.