Gadżety reklamowe Nowość w ofercie L-Shop-Team – folie STAHLS

Nowość w ofercie L-Shop-Team – folie STAHLS

0

L-Shop-Team – dystrybutor tekstyliów reklamowych – poszerzył swoją ofertę o folie termotransferowe marki Stahls.

Folie CAD-CUT® marki Stahls – to jedne z najlepszych produktów do znakowania tekstyliów. Wystarczy dobry pomysł na grafikę, a efekt będzie zadziwiający. Nawet proste logo firmy można np. z okazji jakiejś rocznicy zrobić w wersji złotej, srebrnej lub brokatowej.

Folia CAD-CUT® Premium Plus to cienka, rozciągliwa i elastyczna folia, ma jedwabiście matową powierzchnię i charakteryzuje się łatwością cięcia i odklejania. Znakomicie nadaje się do wielokolorowych nadruków. Wersja Premium Plus z Sublistop –  zapobiega ryzyku rozlania farby na folii.

Dzięki dużej palecie kolorów folia CAD-CUT® SportsFilm idealnie nadaje się do wielokolorowych wzorów. Folia ma gładką, matową powierzchnię o optymalnym kryciu. Nadaje się do małych motywów, a także nadrukowywanych jeden na drugim.

Folie CAD-CUT® Effect i CAD-CUT® Glitter zostały specjalnie stworzone dla branży modowej. Są to nieco grubsze folie ze specjalnymi efektami dające możliwość wykonania najbardziej efektownych aplikacji.
Folie te składają się z folii właściwej i lekko klejącej folii nośnej ułatwiającej nanoszenie nadruku. Za pomocą folii przenosimy naszą grafikę na materiały. Wycinamy grafikę z folii na ploterze, usuwając pozostałości, następnie transferujemy obraz na tkaninę i stosujemy odpowiednie ustawienia temperatury oraz siły nacisku, aby uzyskać pożądany efekt. Przy wyborze folii należy zwrócić uwagę na jaki materiał może być nanoszona. Większość folii w ofercie L-Shop-Team można stosować na bawełnę, poliester lub ich mieszankę.

www.ksiazkawyboru.pl