Nowości Nowe portfolio HP LATEX 300 w ofercie INTEGART

Nowe portfolio HP LATEX 300 w ofercie INTEGART

0

Z począrkiem maja portfolio urządzeń HP w ofercie INTEGART poszerzyło się o 3 nowe drukarki w technologii HP LATEX. Są to urządzenia HP LATEX 310, HP LATEX 330 oraz HP LATEX 360.

III generacja to przełom w segmencie małych urządzeń, który wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii druku wielkoformatowego. Praca z nowymi drukarkami HP Latex300 pozwala na wyższą jakość i trwałość wydruków, łatwiejszą obsługę, większą wydajność produkcji, oszczędność czasu i pieniędzy. Obniżone temperatury druku umożliwiają zastosowanie szerokiego zakresu materiałów przy zachowaniu minimalnego oddziaływania na środowisko.

Nowe urządzenia HP LATEX 300 mogą znaleźć swoje szerokie zastosowanie:
– w punktach FOTO oraz COPY SHOP  gdzie wymagana jest wysoka jakość produkcji, ekspresowa obsługa klienta
– w Agencjach Reklamowych, małych drukarniach gdzie ważne są koszty, elastyczność produkcji oraz intuicyjna obsługa urządzeń
– w drukarniach wysokonakładowych gdzie duży nacisk kładzie się na niskie koszty produkcji i eksploatacji oraz wydajność i niezawodność

Światowa premiera urządzeń HP LATEX serii 300 odbędzie się na targach FESPA w Monachium w dniach 20-23 Maja 2014 r. na stoisku HP gdzie serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu firmy HP oraz INTEGART.

Więcej na www.integart.com.pl.