Logo

Event MIX

Biznes: E-commerce i Marketing internetowy Twojej drukarni (12 czerwca 2014)

Pierwsza w Polsce konferencja o rozwiązaniach online branży poligraficznej – Biznes: E-commerce i Marketing internetowy Twojej drukarni jest odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku poligraficznym, a także w sposobie dokonywania zakupów i pozyskiwania nowych klientów. Konferencja odbędzie się 12.06.2014 w siedzibie Ricoh Polska – ul. Żwirki i Wigury 18A w Warszawie. Rejestracja od godziny 9.00.

Na konferencję zaproszono specjalistów z firm Ricoh, Fotolia, Sales Manago, FaceAd, Marketing Wizards, Duplo, Akonda, którzy przekażą uczestnikom merytoryczną wiedzę na temat rozwinięcia sprzedaży w kanale Internetowym poprzez:

– automatyzację działań marketingowych
– systemy e-mailingowe
– media społecznościowe
– płatne i bezpłatne metody pozyskania ruchu
– wykorzystanie banków zdjęć
– nowoczesne metody zdalnej obsługi klientów
– nowoczesne systemy druku cyfrowego
– elastyczne i szybkie urządzenia do obróbki druku

Prelegenci będą kłaść nacisk aby przekazać wiedzę, którą uczestnicy będą mogli przełożyć na komercyjny sukces drukarni zarówno z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi.

Konferencja ma charakter biznesowy i jest skierowana do właścicieli i kadry zarządzającej drukarni, którzy rozważają lub rozpoczynają uruchomienie sprzedaży on-line produktów swojej drukarni.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny natomiast wejście będzie możliwe tylko po zarejestrowaniu się na stronie biznes.key2print.com.

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.