Logo

NowościWielki Format

Wizyta w świecie 3M – spotkanie w Customer Technical Center we Wrocławiu

Wizyta INTEGART Sp. z o.o. w Centrum Technologicznym 3M, to efekt decyzji o rozszerzeniu współpracy oraz wstęp do współpracy w nowym obszarze. Trwająca kilka lat współpraca pomiędzy firmami: Integart i 3M obejmowała głównie media dedykowane dla drogownictwa.

Od dnia 1 czerwca 2014 roku Integart jest oficjalnym dystrybutorem mediów 3M do reklamy wizualnej, outdoor’owej – mediów kompatybilnych z rekomendowaną przez firmę Integart technologią druku HP Latex.

Świat 3M to ponad 500 patentów towarowych w roku, oferta 55 000 produktów, 8 tysięcy naukowców pracujących w laboratoriach 3M i średnio 17 rzeczy, które statystycznie każdego dnia mamy ręku lub wykorzystujemy w życiu codziennym, a które powstały przy udziale innowacyjnych rozwiązań 3M.
Interaktywne ekspozycje pełnią rolę przewodników po świecie 3M, w pełni oddają innowacyjną kulturę 3M oraz przybliżają świat produktów i technologii 3M, z którą mamy do czynienia na co dzień. CTC to miejsce wymiany doświadczeń na bazie konkretnych rozwiązań autorstwa tej globalnej marki.

Źródło: www.integart.com.pl