Trade marketing Drukarnia GAMA dla Wirtualnej Polski

Drukarnia GAMA dla Wirtualnej Polski

115
0

Na początku września Grupa Wirtualna Polska rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu dla szkół. Materiały do blisko 10 tys. placówek zostały rozesłane w bezpiecznych kopertach kartonowych wykonanych przez Drukarnię GAMA.

Na potrzeby projektu Grupa Wirtualna Polska potrzebowała opakowań z odpowiednią wizualizacją o niestandardowych rozmiarach i właściwościach. Drukarnia GAMA wykonała koperty dające gwarancję bezpieczeństwa wysyłanych materiałów, dzięki czemu odbiorca mógł otrzymać przesyłkę w nienaruszonym stanie.

– Do realizacji projektu zaangażowano kilka firm, a naszym zadaniem było wydrukowanie i wykonanie kopert. Dla zachowania odpowiedniej ochrony materiałów wykorzystaliśmy karton GD2 o podwyższonej gramaturze dostarczony przez Europapier-Impap. Mając na uwadze wygodę odbiorców, na kopertach wykonaliśmy też perforację z paskiem do łatwego otwierania przesyłek – mówi Marcin Zdunek, CEO, Drukarnia GAMA.

Drukarnia Gama jest firmą poligraficzną specjalizującą się w projektowaniu i produkcji opakowań kartonowych wykonanych techniką druku offsetowego. Firma współpracuje z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami dostarczając opakowania dostosowane do potrzeb klienta.

www.zpapieru.pl

JK