Wydarzenia Klubowe spotkanie „Marka jest kobietą” w Krakowie  

Klubowe spotkanie „Marka jest kobietą” w Krakowie  

106
0

Ogólnopolska społeczność wyjątkowych „kobiet na fali” oraz Klub „Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości” zapraszają na kolejne wyjątkowe spotkanie, tym razem do Krakowa.

W ramach cyklicznych spotkań w kilkunastu miastach w Polsce oraz całorocznej aktywności Klubu, jego członkowie mogą współpracować, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz czerpać pozytywną energię ze wspólnego działania, zawodowo i prywatnie. Tematyka spotkań i dyskusji obejmuje zagadnienia z obszaru zarządzania, budowania marki własnej i biznesowej oraz rozwoju osobistego.

– Kobiety stanowią ponad połowę naszego społeczeństwa, dlatego ich rola jest nie do przecenienia także we współczesnych firmach. Doskonale wiedzą, czym jest empatia, a ich sposób zarządzania, tak różny od męskiego, jest efektywny, holistyczny, oparty na komunikacji i partnerstwie oraz płaskich strukturach. Im wyższy szczebel kariery zawodowej, tym trudniejsze decyzje, także w życiu osobistym, do podejmowania. Jesteśmy tu po to, aby o tym rozmawiać i znajdywać rozwiązania, zwłaszcza wśród kobiet na etapie życiowych zmian – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, Dyrektor zarządzający „Marka jest kobietą” i redaktor naczelny Biznesnafali.pl.

Gościem specjalnym będzie Dorota Wiaderek, dyrektor generalna GO SPORT Polska, nominowana przez „Rzeczpospolitą” do grona 10 kobiet „Wschodzących gwiazd polskiego biznesu”.

Agenda spotkania:

Data: 3 listopada
Czas: 18:00 – 21:00
Miejsce: Hotel Kossak**** Kraków, ul. Plac Juliusza Kossaka 1

Ramowy program wydarzenia:
Więcej z życia, więcej z siebie. „Korzystajmy z życia i nie pozwalajmy uciekać chwilom na rzeczy zbędne, mało ważne. I uśmiechajmy się jak najczęściej, bo uśmiech do nas wróci!” (Dorota Wiaderek)
18:00 – otwarcie spotkania i powitanie gości przez Annę Gasińską, general manager Hotel Kossak oraz Jarosława Waśkiewicza, redaktora naczelnego Biznesnafali, dyrektor zarządzający „Marka jest kobietą”
18:10 – debata z udziałem Doroty Wiaderek, połączona z dyskusją z wszystkimi uczestnikami spotkania
19:30 – poczęstunek i networking biznesowy
20:00 – loteria wizytówkowa – losowanie nagród i wyjątkowych upominków ufundowanych przez partnerów i sponsorów wydarzenia
20:30 – wieczór kuluarowy

Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY I WARUNKI UCZESTNICTWA: ZOBACZ TUTAJ

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.

 

www.markajestkobieta.pl

JK