Wydarzenia SBE partnerem spotkania dla profesjonalistów branży MICE “Wyprzedzać przyszłość”

SBE partnerem spotkania dla profesjonalistów branży MICE “Wyprzedzać przyszłość”

69
0

Stowarzyszenie Branży Eventowej, jako partner strategiczny, współorganizuje i wspiera spotkanie dedykowane profesjonalistom z branży MICE, zatytułowane „Wyprzedzać przyszłość”. Głównym organizatorem i zarazem gospodarzem wydarzenia będzie Hotel Warszawianka, który od sierpnia br. jest członkiem Stowarzyszenia. Dla uczestników przygotowano szereg spotkań merytorycznych, networkingowych, a także liczne atrakcje dodatkowe. Motywem przewodnim wydarzenia będzie innowacyjne podejście do organizacji eventów i wytyczanie nowych kierunków w branży MICE. Spotkanie odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2015 r. w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

„Wyprzedzać przyszłość” to dedykowane profesjonalistom z branży MICE spotkanie, podczas którego będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami i trendami branżowymi, porozmawiać o wyzwaniach, jakie stoją obecnie przed rynkiem eventowym, a także wymienić się doświadczeniami z innymi profesjonalistami reprezentującymi ten rynek. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Paweł Tkaczyk – ekspert nowoczesnego brandingu, praktyk social media, bloger, z zamiłowania typograf, z zawodu projektant graficzny, który – jak sam o sobie mówi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Interaktywny dialog ekspercki z jego udziałem, będzie dla uczestników okazją do uzyskania przydatnych informacji z zakresu budowania angażujących eventów, a także wykorzystania do tego story tellingu oraz emocji związanych z doświadczaniem.

Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy wezmą także udział w spotkaniach networkingowych, ukierunkowanych na integrację i wymianę wiedzy i doświadczeń, w angażującej grze hotelowej oraz uroczystej gali, którą swoim występem uświetnią m.in. DJ Adamus i grupa taneczna Atelie. Przygotowane przez organizatorów atrakcje pierwszego dnia są dla uczestników bezpłatne.

Stowarzyszenie Branży Eventowej jako partner strategiczny wsparło organizację wydarzenia, angażując się w szczególności w przygotowanie merytorycznej strony spotkania oraz pomoc w wyborze artystów, którzy swoimi występami uświetnią uroczystą galę pierwszego wieczoru.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2015 r. w hotelu Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać TUTAJ