Wydarzenia Konkurs Retail Marketing Awards rozstrzygnięty

Konkurs Retail Marketing Awards rozstrzygnięty

122
0

Sono Idoni w Starym Browarze, Intersport w Arkadii oraz Recman w M1 Marki zdobyły nagrody w konkursie na najlepsze sklepy w Polsce RMA. Wyróżniono także warszawski sklep Przelotka.

21 kwietnia 2016, podczas Retail Marketing Forum w Warszawie, ogłoszono wyniki 9. edycji Retail Marketing Awards – konkursu na najlepsze sklepy w Polsce. Pierwsze miejsce zdobył salon mutlibrandowy z modą włoską Sono Idoni w Starym Browarze. Statuetkę z rąk Jerzego Osiki, właściciela firmy Promedia organizującej RMA, odebrał Paweł Ciechanowski, prezes Rosa Fashion FML. Drugi na podium znalazł się sklep sportowy Intersport, który reprezentowała na uroczystości wręczenia nagród Aleksandra Kaja,młodszy specjalista ds. marketingu i promocji. Trzecie miejsce zajął salon z modą męską Recman w M1 w Markach – nagrodę w imieniu firmy odebrał Marcin Samosiuk, regionalny kierownik sprzedaży. Jury postanowiło w tym roku przyznać także wyróżnienie za kreatywne podejście do niszowego tematu dla sklepu wędkarskiego Przelotka z Warszawy. Dyplom odebrał Artur Sadowski, właściciel sklepu.

Retail Marketing Awards ma na celu promocje innowacyjnych pomysłów w retailu. Nagradza umiejętne korzystanie z nowoczesnych narzędzi marketingowych, ciekawy visual merchandising i wysoki poziom obsługi klienta. Organizatorem RMA  jest firma Promedia, której właściciel Jerzy Osika zasiada w Radzie Ekspertów prestiżowego światowego konkursu EuroShop RetailDesign Awards oraz w jury wielu polskich i zagranicznych konkursów, m.in. Global Innovation Awards, a także prowadzi liczne wykłady w kraju i za granicą.

KL