Logo

Event MIX

Muzyka na event tylko live!

Muzyka na event? Oczywiście! Rzadko kiedy możemy obejść się bez oprawy muzycznej wydarzenia. Jeśli chcemy osiągnąć założony efekt na uczestnikach, powinniśmy dobrze zatroszczyć się o ten element. Co najbardziej do nas przemawia? Oto 4 powody, dla których warto zdecydować się na muzykę graną na żywo.

1. Energia z prawdziwych instrumentów
Ludzie lubią przeżywać emocje, szczególnie te pozytywne. Dlatego szukają rozrywek, które ich poruszą. Muzyka elektroniczna jest łatwo dostępna i powszechna – towarzyszy nam na co dzień, w centrach handlowych, w pracy, radio czy telewizji. Dlatego nie powoduje w nas większych ekscytacji i staje się czymś normalnym. Uczestnik eventu, bankietu lub imprezy integracyjnej oczekuje, że zobaczy i usłyszy coś, czego nie jest w stanie zapewnić sobie w domu. Słuchanie muzyki na żywo to nadal coś bardzo oryginalnego. Decydując się na taką opcję na naszym evencie dajemy gościom możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego.

2. Prestiż imprezy
Zależy Ci, aby goście poczuli się zaszczyceni obecnością na Twoim evencie? Daj im poczucie, że uczestniczą w prestiżowym wydarzeniu, gdzie zadbano o każdy detal. Muzyka mechaniczna zazwyczaj pojawia się na przyjęciach o niewielkim budżecie. Elegancko wyglądający zespół rzuca się w oczy i podnosi rangę wydarzeń typu bankiet, kolacja czy przyjęcie. Inwestycja w dobry zespół na żywo przynosi największy zwrot, ponieważ zespół jest zazwyczaj głównym elementem, który gość słyszy i widzi. 

3. Element zaskoczenia
W muzyce na żywo nie ma przycisku stop, zatrzymaj, powtórz. Liczy się tylko tu i teraz, żadna emocja nie pojawi się kolejny raz za 5 sekund. Gdy muzycy mają dobrą energię na scenie, często bawią się muzyką i podczas jednego utworu można posłuchać każdego instrumentu solo, a nawet kilka motywów z różnych utworów. Czasem goście sami mają okazję zaśpiewać z kilkoma instrumentami, bez wokalu wiodącego, co bardzo integruje uczestników i angażuje w wydarzenie.

4. Koncertowa atmosfera
Aby uzyskać koncertową atmosferę najważniejsze są dobry wokal i dobrzy instrumentaliści. Siła wokalu w połączeniu z mocą płynącą z instrumentów daje dużą porcję energii, która udziela się publiczności. Taki efekt uzyskujemy na dużych koncertach, gdzie publiczność daje się ponieść energii płynącej ze sceny. Dodatkowo, w przypadku naprawdę dobrych zespołów na żywo z urozmaiconym repertuarem możemy poczuć się jak na koncercie wielu gwiazd naraz.  

 [galeria=”1″]

Łukasz Krzemiński

www.golivemusic.pl 

GoLive – More than music to agencja muzyczna zorientowana na rynek eventowy. Dzięki szerokiej ofercie klientami agencji są organizatorzy: kameralnych kolacji, spotkań firmowych, imprez integracyjnych oraz koncertów plenerowych. GoLive to przede wszystkim muzyka na żywo dostarczana przez najlepszych muzyków.