Event MIX Belvedere Catering by Design na Routes Europe 2016 w ICE Kraków

Belvedere Catering by Design na Routes Europe 2016 w ICE Kraków

0

W dniach 24-26 kwietnia 2016 r. w Krakowie odbyła się największa europejska konferencja branży lotniczej, Routes Europe 2016. To jedna z najbardziej znanych i prestiżowych branżowych imprez w skali światowej. Gospodarzem tegorocznej edycji był Kraków Airport.

Główni partnerzy wydarzenia to: Województwo Małopolskie, Gmina Miejska Kraków oraz Małopolska Organizacja Turystyczna. Zaproszono 1200 profesjonalistów działających na rynku lotniczym, 110 linii lotniczych, 350 lotnisk, 45 cenionych specjalistów branży turystycznej. Konferencja miała miejsce w EXPO Kraków.

Cześć inaugurująca zakończyła się bankietem, który odbył się we wnętrzach ICE Kraków. Catering podczas bankietu dla 1200 gości zapewnił Belvedere Catering by Design, pojawiający się w ICE Kraków kolejny raz na przestrzeni kilku ostatnich tygodni. Menu bazujące na lokalnych składnikach było elementem promującym polską turystykę. W karcie pojawiły się m.in paszteciki z gęsi z marynowanymi borowikami, jagnięcina podhalańska z miętowym sosem, mus z wątróbek z gęsi zatorskiej z marmoladą z czerwonej cebuli podany na carpaccio z czarnej rzepy i liści dębu.

Obecność tego wydarzenia w Krakowie jest bardzo istotna dla rozwoju Krakowa w zakresie turystyki biznesowej. 

PP