Event MIX Makata Creative Group z powiększonymi zespołami

Makata Creative Group z powiększonymi zespołami

0

Do firmy Makata Creative Group dołączyły trzy nowe osoby. Pracę w zespole działu eventowego rozpoczęła Alicja Tubielewicz. Firma rozbudowała również dział produkcji fotograficznej, do którego dołączyły Ola Pudło i Dominika Głuchowska.

Alicja Tubielewicz objęła stanowisko Junior Event Managera i dołączyła do zespołu kierowanego przez Jacka Żerdzińskiego, Event Directora. Posiada niemal 5-letnie doświadczenie w branży eventowej. Wcześniej związana z agencją People Group uczestniczyła w realizacji projektów dla klientów z branży gamingowej i technologii konsumenckiej, takich jak Microsoft, cdp.pl (CD Projekt) oraz Techland. Pracowała też jako freelancer dla Radia Zet. 

Ola Pudło wzmocniła szeregi działu produkcji fotograficznej na stanowisku Producer. Wcześniej w agencji albo/albo koordynowała i produkowała sesje zdjęciowe, teledyski i filmy m.in. dla takich klientów jak Reebok Classic, Dilmah czy Under Twenty. Pracowała też dla Aliganza Fashion Agency gdzie obsługiwała River Island, Calzedonia, Intimissimi oraz Toni&Guy. W First PR prowadziła natomiast działania dla  CNN International.

Dominika Głuchowska to kolejna, nowa osoba w dziale fotograficznym kierowanym przez Jana Szczeniowskiego, Head of Production. Głuchowska dołączyła do firmy na stanowisku Junior Producer. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w dziale marketingu Play oraz dziale handlowym firmy Abis. Jej ostatnim miejscem pracy była agencja Havas Worldwide Warsaw, w której na stanowisku Account Executive obsługiwała firmę Auchan Polska.  

– Nowe osoby w dwóch niezależnie funkcjonujących działach firmy: eventowym i fotograficznym, to dla nas znak, że rozwijamy się równie dobrze na obu płaszczyznach naszej działalności. Wierzę, że nowe osoby, ich szerokie kompetencje i doświadczenie pozwolą nam zbudować jeszcze silniejszy team i utrzymać tendencję wzrostową – podsumowuje Wiktor Zbroja, Prezes Makata Creative Group.

***

Dom produkcyjny MAKATA istnieje od 2002 roku. Firma zajmuje się kompleksową produkcją wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń oraz produkcją profesjonalnych sesji zdjęciowych i spotów reklamowych. 

JK