Logo

Event MIX

Zmiany kadrowe w andel’s by Vienna House Cracow

Joanna Domańska została dyrektorem operacyjnym andel’s by Vienna House Cracow. Brała udział w otwarciu hotelu jako kierownik recepcji, a w tym roku zakończyła liderski program VIctor, w ramach którego ukończyła panel MBA na Modul Vienna University.

Joanna Domańska konsekwentnie budowała swoją pozycję w krakowskim, designerskim obiekcie sieci Vienna House. Zaczynała od pozycji kierownika recepcji, następnie awansowała na managera działu Rooms, aby w lipcu tego roku objąć stanowisko Operations Managera.

– W 2015 r. przystępując do sieciowego programu liderskiego VIctor moim marzeniem i celem było zostanie dyrektorem operacyjnym hotelu andel’s. Nie spodziewałam się jednak, że to nastąpi tak szybko! Cieszę się bardzo, że będę mogła wykorzystać teoretyczną wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia. Koordynacja pracy wszystkich działów operacyjnych hotelu, w tym gastronomii, będzie początkowo dla mnie sporym wyzwaniem, ale jestem nastawiona bardzo entuzjastycznie i chętna do zdobywania nowej wiedzy – przyznaje Joanna Domańska.

Joanna Domańska jako Operations Manager jest odpowiedzialna za koordynację działów operacyjnych, czyli Front Office, Housekeeping, F&B, Engineering, Security. Jej zadaniem jest zapewnienie stabilnego i efektywnego funkcjonowania hotelu, jak również optymalne zarządzanie kosztami.

– Moim głównym celem na nowym stanowisku będzie zapewnienie sprawnej i pełnej współpracy pomiędzy poszczególnymi działami hotelu. Do wszystkich zadań podchodzę patrząc z perspektywy gościa, gdyż to jego satysfakcja z pobytu w andel’sie jest dla mnie najważniejsza – zapewnia Domańska.

Joanna Domańska związana jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. Zaczynała w lipcu 1997 r. jako recepcjonistka w Grand Hotel Kraków, a 4 lata później została Front Office Supervisor w Holiday Inn Krakow City Center, gdzie następnie awansowała na Assistant Front Office Manager. W 2007 r. dołączyła do zespołu pre-openingowego w hotelu andel’s i bardzo chwali sobie pracę w austriackiej sieci hotelowej.

– Sieć Vienna House nie jest wielką korporacją, dzięki czemu pracownicy nie są anonimowi. Możemy swobodnie dzielić się talentem i być sobą. Mamy wiele możliwości rozwoju, a dzięki osobistemu wsparciu naszych kolegów z centrali oraz programowi szkoleniowemu, codziennie zdobywamy nową wiedzę i umiejętności – przyznaje Joanna Domańska.  

JK