Event MIX Branżowa fiesta z SBE i Blue Cactus

Branżowa fiesta z SBE i Blue Cactus

0

Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz restauracja Blue Cactus zapraszają na branżową fiestę meksykańską z okazji 20-lecia Blue Cactusa.

Restauracja, jako członek SBE, angażuje się w bieżące wydarzenia branżowe i nie po raz pierwszy będzie gospodarzem spotkania eventowców i ich zleceniodawców. Spotkanie odbędzie się 2 września 2016 roku o godzinie 19.00 w restauracji Blue Cactus i Iguana Lounge przy ul. Zajączkowskiej 11 w Warszawie.

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom branży eventowej oraz ich klientom korporacyjnym, a jego celem jest budowanie wzajemnych relacji, integracja branży oraz wspólna zabawa. Okazją do spotkania jest 20-lecie członka SBE – restauracji Blue Cactus.

Meksykańska branżowa fiesta będzie miała charakter balu maskowego. Organizatorzy zachęcają do przybycia z własną maską. Każda z nich będzie miała szansę na wygraną w konkursie na najpiękniejsze i najbardziej kreatywne przebranie. W programie spotkania znajdą się również m.in. wspólne gotowanie potraw meksykańskich oraz przyrządzanie egzotycznych drinków, pod okiem i z udziałem szefa kuchni oraz barmanów Blue Cactus. Uczestnikom przez cały czas będzie towarzyszyć muzyka na żywo, a wieczór umili m.in. pokaz samby brazylijskiej.

Patronami medialnymi wydarzenia są: MICE Poland, Kreatorzy.eu, OOH Magazine, Eventmapa.pl oraz Meetingplanner.pl.

Branżowa fiesta odbędzie się 2 września 2016 roku (piątek) o godz. 19.00 w restauracji Blue Cactus i Iguana Lounge przy ul. Zajączkowskiej 11 w Warszawie.

Wstęp bezpłatny po rejestracji na stronie: http://fiestasbe.evenea.pl.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz restauracja Blue Cactus i Iguana Lounge.

***

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem oraz współtwórcą Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania UW. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.

JK