Event MIX Już wkrótce 5. edycja katalogu OOH event!

Już wkrótce 5. edycja katalogu OOH event!

0

Wydawnictwo dedykowane pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu swoją premierę będzie miało na Forum Evential.

Katalog to prawdziwe vademecum wiedzy dla specjalistów branży eventowej. W nowym numerze po raz kolejny znajdzie się bogata zawartość merytoryczna: artykuły eksperckie, case study i zajmujące wywiady z czołowymi przedstawicielami i specjalistami świata eventów.

Wszystko co organizatorzy z sektora MICE wiedzieć powinni, znajdą w pigułce w nowym numerze katalogu OOH event!

– Mijający rok zaowocował inspirującymi spotkaniami i wydarzeniami branżowymi. Cieszę się, że na naszych targach FestiwalMarketingu.pl udało nam się znacząco powiększyć strefę event. Wielkim sukcesem okazała się również konferencja EVENT MIX, która skupiała się na skuteczności event marketingu, najnowszych trendach oraz budowaniu relacji. Każda kolejna edycja katalogu jest większa, lepsza i ciekawsza. Rynek eventowy w Polsce chętnie dzieli się z nami swoimi realizacjami, doświadczeniem i nowościami. Zapraszam do udziału w kolejnej edycji OOH event! Dziękujemy za zaufanie i czekamy na inspiracje – podkreśla Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

OOH event! jako jedyne wydawnictwo na rynku jest kolportowane na konferencjach marketingowych, docierając bezpośrednio do marketerów decydujących o budżetach marketingowych i eventowych. Korzysta także z budowanej przez 13 lat bazy OOH magazine.

Warto dodać, że kolejna piąta edycja OOH event!, która ukaże się w styczniu 2017 roku, będzie także oficjalnym katalogiem Forum Evential 2017.

W 2017 roku zostaną wydane dwa numery katalogu OOH event! – w styczniu i we wrześniu. Wrześniowy numer wydawnictwa swoją oficjalną premierę będzie miał na targach reklamy FestiwalMarketingu.pl, gdzie rośnie w siłę sektor wystawców branży eventowej.

Poprzednie wydanie  OOH event! do pobrania: TUTAJ.

Więcej informacji o nowym katalogu i współpracy reklamowej: a.kuczera@oohmagazine.pl

Szczegółowe informacje o Forum Evential 2017: www.forumevential.pl

JK