Logo

Event MIX

Nowy członek niezależny w SBE

Do Stowarzyszenia Branży Eventowej, jako członek niezależny, dołączyła Aleksandra Mikołajczyk. Stowarzyszenie, obok trzech filarów członkowskich, wśród których są agencje eventowe, podwykonawcy i eventowe lokalizacje, zrzesza związane z branżą eventową osoby fizyczne, które czynnie uczestniczą w jej życiu. Aleksandra Mikołajczyk obecnie doktorantka na wydziale aktorskim w Szkole Filmowej w Łodzi jest piątym członkiem niezależnym Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Aleksandra Mikołajczyk jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi . Od 2009 r. związana jest z firmą Arsola, a od 2011 r. jest prezesem zarządu w firmie Moon Media. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2004 roku jako konferansjer podczas konferencji, gal, spotkań biznesowych.

Poza pracą w branży eventowej swoją działalność skupia na realizowaniu zawodowej pasji, czyli aktorstwa. W latach 2005-2008 była aktorką Teatru Nowego w Łodzi, 2006-2008 Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy. Następnie rozpoczęła współpracę m.in. z Teatrem Kamienica w Warszawie, jest również aktorką serialową i filmową. 

– Od lat obok zawodowej pracy aktorskiej i zarządzania własnym biznesem prowadzę różnego rodzaju eventy. Doskonale czuję się na scenie i w pracy „na żywo” często niepozbawionej niespodzianek. Obok improwizacji ważny jest dla mnie profesjonalizm i perfekcjonizm we wszystkim co robię, stąd cieszę się, że mogłam poznać profesjonalne środowisko MICE i poprowadzić ostatnią konferencję SBE.  Zaproszenie do grona Członków SBE to dla mnie zaszczyt. Wierzę, że moim doświadczeniem, entuzjazmem, zaangażowaniem oraz niestandardowymi pomysłami wzbogacę tę organizację. Dziękuję za przyjęcie mnie do grona Członków – mówi Aleksandra Mikołajczyk.

Jednocześnie realizuje się organizując i biorąc udział w różnorodnych akcjach wolontariackich i charytatywnych. Od lat wspiera różne akcje społeczne, m.in. kampanię Dotykasz = Wygrywasz, BajkOLAndia – impreza charytatywna dla dzieci. Każda kolejna akcja charytatywna jest dla niej wyzwaniem i dowodem na to, że warto pomagać.

Aleksandra Mikołajczyk dołączyła do grona członków niezależnych Stowarzyszenia Branży Eventowej, których obecnie jest pięciu. Wśród nich, obok Aleksandry Mikołajczyk są: Andrzej Bagniuk, Anna Nowakowska, Seweryn Jakubiec oraz Renata Razmuk. SBE zrzesza także członków instytucjonalnych, których obecnie jest 41, a wśród nich agencje eventowe, firmy podwykonawcze oraz eventowe lokalizacje.

*** 

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem i wspólnie z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania twórcą (organizatorem) Studium Podyplomowego Event Management. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.

 JK