Event MIX Znamy finalistów 7. edycji konkursu Eventex

Znamy finalistów 7. edycji konkursu Eventex

0

Już wkrótce 7. edycja konkursu Eventex, jednej z najważniejszych imprez eventowych roku z trzydniową konferencją i galą Global Event Awards.

W imprezie biorą udział organizatorzy, promotorzy, PR-owcy i specjaliści od komunikacji, firmy zapewniające zaplecze eventowe, a także przedstawiciele mediów branżowych. W konkursie nagradzani są najzdolniejsi i najbardziej kreatywni organizatorzy eventów z całego świata.

Wśród nominowanych projektów znalazły się dwie realizacje z Polski – VERVA Street Racing 2016 zrealizowana przez Walk Events dla PKN Orlen oraz Srebrna Gala z okazji jubileuszu 25-lecia działalności firmy Siemens w Polsce – autorstwa agencji To Pestka.

W jury 7. edycji konkursu Global Event Awards zasiada ponad 40 ekspertów z całego świata, w tym trzy osoby z Polski.- Eventex to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów zajmujących się organizacją imprez i konferencji. Z jednej strony organizacyjny wzór do naśladowania, z drugiej najbardziej inspirujące i prestiżowe wydarzenie, w jakim można wziąć udział, pracując w tej branży – mówi Olga Krzemińska-Zakrzewska, jurorka 7. edycji konkursu Global Event Awards i managing director agencji Power.

Ogłoszenie zwycięzców już 24 stycznia na Gali w Dublinie. Trzymamy kciuki za polskie projekty!

Więcej szczegółów o konkursie: TUTAJ.

JK