Event MIX Premiera 5. edycji katalogu OOH event! na Forum Evential

Premiera 5. edycji katalogu OOH event! na Forum Evential

0

Wydawnictwo dedykowane pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu jest także oficjalnym katalogiem dostawców prezentujących swoją ofertę na Forum Branży Eventowej Evential 2017.

Katalog to prawdziwe vademecum wiedzy dla specjalistów branży eventowej. W nowym numerze po raz kolejny znajduje się bogata zawartość merytoryczna: artykuły eksperckie, case study i zajmujące wywiady z czołowymi przedstawicielami i specjalistami świata eventów.

Wszystko, co organizatorzy z sektora MICE wiedzieć powinni, znajdą w pigułce w nowym numerze katalogu OOH event!

– 5. edycja OOH event! to wydanie wyjątkowe, jest także oficjalnym katalogiem Forum Branży Eventowej Evential 2017. Warto także dodać, że jako jedyne wydawnictwo jesteśmy dostępni na prestiżowych konferencjach marketingowych. Każda kolejna edycja katalogu jest większa, lepsza i ciekawsza. Dlatego wierzymy, że OOH event! stał się niezbędnym narzędziem pracy agencji eventowych i pracowników działów marketingu – podkreśla Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

Katalog w wersji online do pobrania: TUTAJ.

Wersję drukowaną można odebrać na stoisku OOH event! – już 12 stycznia na Forum Evential w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

Szczegółowe informacje o Forum: www.forumevential.pl

JK