Aktualności Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar w gronie Członków PIAP

Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar w gronie Członków PIAP

0

W pierwszym kwartale br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar.

 Możliwość dołączenia do prestiżowego grona firm zrzeszonych w PIAP to dla nas przede wszystkim ogromny zaszczyt oraz niepowtarzalna szansa na dodatkowe uwiarygodnienie w oczach naszych klientów. Ogromną wartością jest również dostęp do wyników badań rynku, które pomogą nam w wyznaczaniu kierunku dalszego rozwoju markipodsumowuje Paweł Kolarczyk, współwłaściciel Fabryki Smyczy S.C..

Fabryka smyczy to wiodący polski producent smyczy sublimacyjnych i innych materiałów reklamowych. Doświadczony zespół i wypracowane przez lata wysokie standardy pracy stanowią gwarancję jakości produkowanych gadżetów. Wśród klientów marki znalazły się takie firmy jak Johnson & Johnson, Douglas, Outhorn oraz liczne instytucje, w tym  Ministerstwo Finansów. Fabryka smyczy od lat partneruje akcjom charytatywnym i ma ogromną przyjemność wspierać m.in. Fundację Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego oraz Fundację Mam Marzenie.

– Na przystąpienie  do PIAP zdecydowaliśmy się licząc na dalszy rozwój naszej firmy w zakresie reklamy i pozyskaniu nowych rynków sprzedaży- mówi Grzegorz Trzciński – Kierownik Działu  Marketingu Spólnota Drzewna Spółdzielnia Pracy.

Spólnota Drzewna Spółdzielnia Pracy w Białce k/Makowa Podhalańskiego od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji wyrobów z drewna litego. Przed okresem letnim Spółdzielnia produkuje przede wszystkim  tradycyjne leżaki drewniane, fotele, stołeczki oraz meble ogrodowe, a przed okresem zimowym tradycyjne sanki drewniane. Od kilkunastu lat specjalizuje się również w realizacji nadruków wielokolorowych na wyrobach, które są wykonywane wg.indywidualnych życzeń odbiorców. Nadruki na produktach wykonywane są różnymi metodami tj. sublimacja,sitodruk,termodruk i grawerunek. Do produkcji wyrobów stosowane są materiały wysokiej jakości. Produkty reklamowe Spółdzielni, takie jak leżaki i sanki posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Blisko 90% produkcji jest eksportowana. Tajemnica sukcesu polega na dostarczaniu wyrobów solidnie wykonanych,dotrzymywaniu terminów i rozsądnym kształtowaniu cen.

 – W związku z nieustannie wzrastającym zainteresowaniem na nasze produkty firm z branży reklamowej postanowiliśmy dołączyć do szerokiego grona członków PIAP. Bardzo cieszymy się z możliwości uczestniczenia w projekcie dążącym do rozwoju oraz wzrostu konkurencyjności rodzimych firm na rynku materiałów promocyjnych – mówi manager w firmie Patcar, Patryk Radzikowski .

Firma Patcar nieustannie od ponad 25 lat działa w branży przetwarzania tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Stale rozwijane zaplecze produkcyjne oraz lata zebranego doświadczenia pozwalają na obsługę klienta na najwyższym poziomie, dostarczanie produktów świetnej jakości a także stałego poszerzania asortymentu w oparciu o sugestie i wymagania klientów . W ofercie rodzinnej firmy możemy znaleźć między innymi nabiurkowe przyborniki i pudełka na kartki, zawieszki oraz breloki do kluczy, etui na karty i identyfikatory. Wszystko to przystosowane do wykonania nadruku bądź zastosowania wkładki reklamowej, wykonane z wysoko jakościowych tworzyw.

www.piap-org.pl

KL