Event MIX Nosalowy Dwór Resort & SPA wykracza poza horyzonty MICE – sukces Nosalowy...

Nosalowy Dwór Resort & SPA wykracza poza horyzonty MICE – sukces Nosalowy Dwór Boxing Night

29
0

Ponad 500 osób zgromadziła w sobotni wieczór w Centrum Kongresowym „Gerlach” pierwsza na Podhalu gala boksu zawodowego „Nosalowy Dwór Boxing Night”. Na utrzymanej w konwencji Las Vegas imprezie, transmitowanej przez telewizję Polsat, pojawiły się gwiazdy świata boksu i telewizji. 

Gala Nosalowy Dwór Boxing Night została zorganizowana przez Sferis KnockOut Promotions, największą grupę bokserską w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. W czasie imprezy stoczono 6 pojedynków bokserskich. W głównej walce wieczoru zwyciężył Maciej Sulęcki, który znokautował Meksykanina Michi Munoza W gali udział wzięli m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Paulina Sykut – Jeżyna, Paula Tumala i Krzysztof Wieszczek.

– Centrum Kongresowe „Gerlach” powstało z myślą o organizacji wydarzeń na najwyższym, światowym poziomie. Wczorajsza gala boksu zawodowego jest kolejnym dowodem na to, że jako resort jesteśmy gotowi na nawet najbardziej wymagające realizacje. Współpracując z najlepszymi specjalistami w dziedzinie organizacji i relacjonowania imprez sportowych udało nam się stworzyć widowisko, które na długo zapamiętają nasi goście i kontrahenci. Gala Nosalowy Dwór Boxing Night zorganizowana została z rozmachem, tak, by jak najbardziej oddać klimat tego typu imprez organizowanych za oceanem. Elegancka aranżacja sali, wyjątkowa oprawa muzyczna i skomponowane przez naszego szefa kuchni menu dopełniły sportowe wrażenia. Cieszymy się, że po raz kolejny nasi goście mogli wziąć udział w imprezie, której nie zorganizował do tej pory żaden tego typu obiekt w Zakopanem – mówi Wojciech Budzowski, Dyrektor Generalny Nosalowy Dwór Resort & SPA.

Choć Centrum Kongresowe „Gerlach” istnieje od grudnia 2016 roku, zdążyło już otrzymać prestiżową nagrodę MP Power Kongres Venue, przyznawaną przez Meeting Planner. Centrum zostało po raz pierwszy otwarte dla gości resortu podczas Wielkiego Balu Sylwestrowego w Krainie Śniegu. Od tego czasu w jego przestrzeniach z sukcesem zorganizowano nie tylko liczne konferencje dla wielu branż, ale również cykl koncertów Nosalowy Unplugged, podczas których na scenie wystąpiły takie gwiazdy jak Michał Szpak, czy Perfect. Już teraz planowane są kolejne, nieszablonowe realizacje.

Centrum Kongresowe „Gerlach” jest największym tego typu obiektem na Podhalu. 1250 mkw. powierzchni, wysokość do 6,5m i nawet 1200 miejsc siedzących w układzie teatralnym, a także konstrukcja zbudowana z pominięciem filarów, pozwalają realizować jednocześnie nawet 6 niezależnych wydarzeń. Do dyspozycji gości oddano również nowoczesne foyer o powierzchni 900 mkw., szatnie, business center, natomiast organizatorzy imprez mogą korzystać z boardroomów, garderób i recepcji.

www.nosalowy-dwor.eu

JK