Aktualności Nowe katalogi produktów Exito Group

Nowe katalogi produktów Exito Group

46
0

Producent i dystrybutor długopisów  oraz ołówków reklamowych Exito Group udostępnia dwa katalogi prezentujące ofertę produktów.

Katalog El Primero  przedstawia długopisy zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce przez  AdPen. Stworzone specjalnie do celów reklamowych długopisy o szerokim klipie i korpusie umożliwiającym  zadruk dookoła (360⁰)   to połączenie najwyższej jakości materiałów i przystępnej ceny. Katalog przedstawia szeroką gamę kolorystyczną El Primero. Istnieje możliwość oddzielnego wyboru kolorów dla przycisku, klipa i korpusu, co pozwala dopasować długopis do indywidulanych potrzeb. Własna produkcja i nowoczesny park maszyn umożliwia sprawną realizację zarówno małych jak i dużych zamówień.  

Drugi katalog  zawiera kompleksową ofertę długopisów reklamowych. Propozycja AdPenu  to  zarówno eleganckie długopisy metalowe, plastikowe jak i papierowe. Dostępne są również touch peny i ołówki. Dla wygody agencji reklamowych katalog dostępny jest również w wersji no logo.

Produkty firmy Exito Group będzie można zobaczyć na wrześniowych targach reklamy i poligrafii reklamowej – FestiwalMarketingu.pl – 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

www.exitogroup.pl

JK