Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

ANTYHACKER na targach reklamy

Do grona wystawców FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma, która zaprezentuje unikalny, promocyjny gadżet – zasłonę na kamery internetowe.

Firma ANTYHACKER wprowadziła w styczniu 2016 r. na polski rynek wyjątkowy produkt promocyjno-reklamowy: zasłony na kamery internetowe  o ultracienkiej konstrukcji. Cechuje je między innymi praktyczny design oraz perfekcyjne otwieranie i zasłanianie dzięki zastosowaniu mikroprowadnic.

Zasłony pasują do wszystkich modeli monitorów, tabletów i notebooków, nawet tych najnowszych z wieloma kamerami i głośnikami. To trwałe i pewne zabezpieczenie przed hakerami zasłania kamerę i chroni tak cenną dla nas prywatność.

Produkt wysokiej jakości z idealnie gładkim obszarem pod nadruk. Znakowanie w pełnym kolorze na całej powierzchni produktu. Pokrycie ABS.

Dodatkowo zasłona buduje wizerunek marki bądź firmy poprzez możliwość umieszczenia dowolnej grafiki oraz logo firmy na produkcie. Już nie trzeba stosować naklejek czy nakładek, znakowanie jest zawsze widoczne i przy zamkniętej i otwartej zasłonie!

Produkty są chronione prawem patentowym UE i USA. Firma ANTYHACKER posiada wyłączność sprzedaży na terenie Polski.

– Wystarczy kliknięcie w załącznik lub link, by zainfekować komputer aplikacją lub programem dającym cyberprzestępcy dostęp do pulpitu i dysku twardego, a także umożliwiającą przejęcie kontroli nad kamerą internetową. W sieci nie jesteśmy sami,  hakerzy mogą nas obserwować! Zainstalowany na komputerze program może włączyć kamerę i przesyłać zdjęcia lub wideo do dowolnego serwera w Internecie. Następnie ze zdjęć powstają szczegółowe plany biur, mieszkań, całego otoczenia. Haker dzięki tym materiałom pozna dokumenty, przeczyta poufne raporty, zapozna się z rozkładem pomieszczeń. Stuprocentowe zabezpieczenie przed obserwowaniem daje fizyczne zasłonięcie kamery internetowej! Antyhacker chroni i dodatkowo promuje markę, dlatego firmy powinny wiedzieć o jego istnieniu, stąd decyzja wystawienia się na wrześniowych targach reklamy – wyjaśnia Monika Lewandowska, właścicielka firmy ANTYHACKER.

Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska A9.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. 

www.antyhacker.eu

 JK