Event MIX „Poświata po świt” z Deli Catering

„Poświata po świt” z Deli Catering

0

Z okazji 50. rocznicy śmierci Haliny Poświatowskiej grupa artystyczna Art Game przygotowała niezwykły wieczór, inspirowany postacią poetki. O niecodzienną oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – Deli Catering.

Halina Poświatowska słynęła z bezkompromisowego podejścia do życia oraz pięknych wierszy miłosnych. Naturalna, kochająca przyrodę, ciesząca się życiem – tak po latach wspominają ją najbliżsi. Z okazji 50. rocznicy jej śmierci grupa artystyczna Art Game przygotowała niezwykły wieczór, inspirowany postacią poetki. 

Na dwóch piętrach można było usłyszeć improwizacje muzyczne oraz impresje słowne, zainspirowane twórczością Poświatowskiej. Co ciekawe, nie zabrakło również chwili wyciszenia i refleksji przy dźwiękach głosu samej poetki. Wszystko to odbyło się w intrygującej oprawie wizualnej, przywołującej przyrodę oraz zapach bzu i konwalii, tak ukochanych przez poetkę. Całość zakończył jam session, podczas którego goście – dołączając do zespołu muzyków i performerów – mogli zagrać bądź przeczytać wiersze.

Podczas takiej uroczystości nie mogło zabraknąć lidera na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marki Deli Catering. W nawiązaniu do pełnych miłości wierszy Poświatowskiej specjalnie na tę okoliczność marka przygotowywała instalację artystyczną z deserów, w tym kilka dużych serc wykonanych z jadalnej galaretki.

Wydarzenie odbyło się 10 maja o godz. 19.00 w Nowym Świecie Muzyki w Warszawie. 

JK