Logo

Event MIX

„OOH news” – przewodnik po targach FestiwalMarketingu.pl i Strefie EVENT MIX już na rynku!

To już drugie wydanie OOH news – drukowanego przewodnika po zbliżających się targach reklamy i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Dostawcy artykułów promocyjnych i przedstawiciele branży eventowej zaprezentowali na łamach gazety targowe premiery i nowe produkty w portfolio. Targom towarzyszy rozwijająca się dynamicznie Strefa EVENT MIX oraz konferencja EVENT MIX.

Branża eventowa już niebawem spotka się w ramach FestiwalMarketingu.pl. EVENT MIX to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi praktyków i autorytety w branży. Służy wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. Wydarzenie ma być unikalnym połączeniem prelekcji oraz strefy wystawienniczej. Informacje o tych wydarzeniach można zaczerpnąć z drugiego już wydania OOH news – drukowanego przewodnika po zbliżających się targach reklamy i branży event.

Głównym wydarzeniem tegorocznej Strefy EVENT MIX, która odbywa się podczas Targów FestiwalMarketingu.pl będzie druga edycja konferencji EVENT MIX. 13 września na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych, m. in. Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza czy Krzysztofa Maternę. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak, Prezes zarządu Fundacji WOŚP, który opowie o tworzeniu eventu na skalą światową.

Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia marketingowego. Konferencja EVENT MIX ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.  

– Przede wszystkim skupimy się na skuteczności event marketingu, najnowszych trendach, budowaniu relacji. EVENT MIX to także specjalna strefa wystawiennicza i prezentacja oferty najlepszych dostawców dla branży eventowej – mówi Andrzej Kuczera, Event Manager w OOH event!

Pobierz magazyn „OOH news” TUTAJ

Przypominamy relację filmową z ubiegłorocznej edycji: 

[youtube=”eleYHCNcoa4″]

OOH news ukazuje się formacie A3, w nakładzie 4000 egzemplarzy. FestiwalMarketingu.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 13-14 września 2017 r. Organizatorem Festiwalu  jest OOH magazine.

www.festiwalmarketingu.pl

www.eventmix.com.pl

www.oohevent.pl

KL