Wydarzenia Do 30 czerwca promocyjne ceny biletów na konferencje EVENT MIX i MARKETING...

Do 30 czerwca promocyjne ceny biletów na konferencje EVENT MIX i MARKETING MIX

0

Podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odbędą się dwie branżowe konferencje EVENT MIX i MARKETING MIX. Jeszcze tylko przez cztery dni można dokonać rejestracji na wydarzenia i kupić bilety w atrakcyjnych cenach.

EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym. Na scenie ze swoimi prelekcjami wystąpia: Jurek Owsiak, Krzysztof Materna, Krzysztof Celuch, Adriana Piekarska, Marcin Gieracz, Paweł Grabowski i Artur Półgrabia oraz Łukasz Kubiak.

Wydarzenie skierowane jest do: dyrektorów działów marketingu, PR & HR, event managerów, managerów działów zakupów, agencji eventowych oraz przedstawicieli domów mediowych.

Rejestracja na konferencję TUTAJ

Więcej informacji na stronie www.eventmix.com.pl lub u Andrzeja Kuczery a.kuczera@oohmagazine.pl

Relacja z zeszłorocznej edycji:

Sponsorem platynowym konferencji jest: Hotel Windsor, Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawa, Fiesta Catering, TSE, Patron Branżowy: SBE, Patroni medialni: OOH event!OOH magazineMICE PolandMeeting Planner, Strefa MICE, KREATORZY.euMojeKonferencje.plSaleBiznesowe.plMiejscaKonferencyjne.plTHINK MICE Partnerzy: FBEConfetti SystemGastro MagicM-DUO ModelsEVENT ROOMColors of DesignBZZYK BANDANNA FILIPOWSKAIce Evolution, Partnerzy Techniczni: TMSSSilent SoundFame PR&MARKETING

Tematem przewodnim tegorocznej już III edycji konferencji MARKETING MIX będzie BUDOWANIE RELACJI. 

Uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych i znanych. Na scenie zobaczymy Dorotę Wellman, Pawła Tkaczyka oraz Tomasza Przewoźnika. Osoby, dla których budowanie relacji to coś naturalnego, podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Wydarzenie skierowane jest do agencji reklamowych, pracowników działów marketingu oraz do dostawców usług i produktów reklamowych.

Podczas konferencji odbędzie się także ceremonia wręczenia nagród w prestiżowym konkursie na najlepsze display’e reklamowe POS STARS. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 21 lipca na adres: m.wilczak@oohmagazine.pl. Konkurs na najlepsze display’e reklamowe organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach FestiwaluMarketingu.pl. Więcej informacji o konkursie TUTAJ.

Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona. Rejestracja TUTAJ.

Więcej informacji na stronie www.marketingmix.com.pl lub u Magdaleny Wilczak m.wilczak@oohmagazine.pl

Relacja z zeszłorocznej edycji:

Sponsorzy Platynowi: Happy Gifts, SEKKO, Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawagiftsonline.pl, Fiesta Catering, TSE, Partnerzy Techniczni: TMSSSilent Sound, Fame PR&MARKETING Patroni Medialni: OOH event!OOH magazine.

MW