Event MIX Monika Dymacz-Kaczmarczyk w Zarządzie MPI Poland Chapter

Monika Dymacz-Kaczmarczyk w Zarządzie MPI Poland Chapter

0

30 czerwca dobiegła końca 2-letnia kadencja Zarządu MPI Poland Chapter. W tym czasie stowarzyszenie zorganizowało m.in. 8 spotkań edukacyjnych, koordynowało Meetings Week Poland 2017 i brało udział w projekcie Poland Meetings Impact. Z początkiem lipca pracami organizacji pokierują nowe osoby.  

Od lipca Monika Dymacz-Kaczmarczyk, szefowa firmy szkoleniowo-eventowej Exprofesso w MPI Poland będzie pełnić funkcję Vice-Prezydenta ds. Edukacji.

Nowym prezesem stowarzyszenia została Marta Kicler z Mazurkas DMC Poland. W skład Zarządu, obok Moniki Dymacz-Kaczmarczyk, weszli także: Agnieszka Ziemiańska z Targów w Krakowie (VP ds. członkostwa), Kinga Soćko z ICP Group (VP ds. finansów), Miłosz Stanisławski z Sound Garden Hotel (VP  ds. studenckich) oraz Agnieszka Faracik – Leśniak (DMC Poland), jako Immediate Past President.

Oficjalne przekazanie obowiązków nowemu Zarządowi nastąpi podczas spotkania MPI Poland Business Plan Meeting, które odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. W jego trakcie odbędą się także rozmowy o przyszłości stowarzyszenia i oczekiwaniach jego członków.

Wizją MPI jest budowanie silnej globalnej społeczności działającej na rzecz rozwoju przemysłu spotkań na wszystkich kontynentach.

JK