Event MIX Information Security Forum 2020 w EXPO XXI Warszawa

Information Security Forum 2020 w EXPO XXI Warszawa

30
0

Warszawa i EXPO XXI Warszawa wygrywają organizację prestiżowego, międzynarodowego kongresu Information Security Forum 2020!

Ponad 900 osób weźmie udział w Information Security Forum’a (ISF) Annual World Congress, który w listopadzie 2021r. odbędzie się w Warszawie w EXPO XXI. Warszawa na ostatnim etapie pokonała Edynburg, Madryt, Barcelonę i Brukselę.

ISF to światowy lider w informacji cyfrowej, bezpieczeństwie i zarządzaniu ryzykiem. Forum Bezpieczeństwa Informacyjnego (ISF) powstało w 1989 roku i jest niezależną organizacją non-profit, której członkami są liczne wiodące organizacje świata, znajdujące się na listach Fortune 500 i Forbes 2000. Organizacja zajmuje się badaniem, wyjaśnianiem i rozwiązywaniem najważniejszych kwestii związanych z bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem ryzykiem, opracowując metody, procesy i rozwiązania dotyczące najlepszych praktyk, które zaspokajają potrzeby biznesowe członków.

Kongres ISF co roku odbywa się w innym mieście na świecie i co roku wiele miast konkuruje o jego organizację. W 2015 r. gościł w Atlancie w USA, a w 2016r . w Berlinie w Niemczech. W marcu tego roku w Warszawie odbyła się wizyta kontrolna, koordynowana przez WCB i EXPO XXI, która zaowocowała decyzją o przyznaniu Warszawie praw do organizacji wydarzenia w 2021 r.

Współpraca Warsaw Convention Bureau i EXPO XXI Warszawa zaowocowała kolejnym sukcesem.

– Cieszę się, że mamy w Warszawie rzetelnego partnera i dzięki wspólnym wysiłkom zdobywamy coraz więcej międzynarodowych wydarzeń do stolicy. Organizacja najważniejszego na świecie wydarzenia o tematyce bezpieczeństwa informacji w Warszawie, to również ogromna promocja naszego kraju na arenie międzynarodowej, jako jednego z liderów tego sektora gospodarki – mówi Davide Odella, Szef Działu Sprzedaży w EXPO XXI Warszawa.

 

 JK