Event MIX Fashion Day Zakopane – Centrum Kongresowe GERLACH debiutuje „na wybiegu”  

Fashion Day Zakopane – Centrum Kongresowe GERLACH debiutuje „na wybiegu”  

42
0

Czwartkowy wieczór, 17 sierpnia w stolicy Tatr upłynął pod znakiem mody. Fashion Day Zakopane w Nosalowym Dworze Resort & SPA przyciągnęło śmietankę modowo-towarzyską. Centrum Kongresowe GERLACH, w którym odbywały się już takie wydarzenia, jak gala boksu zawodowego, czy seria koncertów Nosalowy Unplugged, po raz pierwszy przeobraziło się w świątynię mody.

Dwudziestometrowy wybieg otoczono stołami, przy których goście mogli wygodnie przyglądać się pokazowi, korzystając jednocześnie z obsługi kelnerskiej. Część sali została zaadaptowana na profesjonalny pokazowy backstage.

Gwiazda wieczoru – Maciej Zień, zaprezentował licznie zebranej w Centrum Kongresowym GERLACH publiczności, swoją najnowszą kolekcję. Na wybiegu, poza profesjonalnymi modelkami, pojawiły się także aktorki, m.in. Aleksandra Kisio, Ewa Pacuła, Małgorzata Potocka, Julia Wróblewska oraz Sylwia Wysocka. Pokaz prowadził Olivier Janiak, a modowy wieczór urozmaiciły wokalne popisy Iwony Węgrowskiej oraz występy podopiecznych Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka w Zakopanem. Całość imprezy rejestrowały kamery programu „Co za Tydzień”.

Feeria świateł, występy artystyczne i przede wszystkim mnogość form i barw prezentowanych podczas pokazu kreacji – to wszystko złożyło się na wieczór pełen wspaniałych wrażeń. To z pewnością nie ostatni pokaz mody, jaki zorganizowano w Nosalowym Dworze Resort & SPA.

www.nosalowy-dwor.eu

JK