Event MIX Tymoteusz Staworzyński Dyrektorem Holiday Inn Warsaw City Centre

Tymoteusz Staworzyński Dyrektorem Holiday Inn Warsaw City Centre

0

Tymoteusz Staworzyński został dyrektorem sprzedaży nowo powstającego Holiday Inn Warsaw City Centre. Ostatnio związany był z Doubletree by Hilton Wroclaw. 

Tymoteusz Staworzyński jest związany z branżą hotelową od 10 lat, swoją pracę rozpoczynał w Hotelu Starym w Krakowie, skąd po trzech latach przeniósł się do Wrocławia. W ciągu całej swoje kariery przeszedł drogę od portiera, poprzez recepcjonistę, reveneu managera, sales managera aż do dyrektora sprzedaży. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Platinum Palace, Monopol, Mercure Wrocław, Sofitel Wrocław Old Town oraz Ibis Styles. Posiada wiedzę z zakresu działań pre-openingowych, do tej pory uczestniczył w trzech otwarciach nowych obiektów, w tym w dwóch na stanowiskach kierowniczym w działach sprzedaży.

Największe wyzwanie jak do tej pory to wrocławski DoubleTree by Hilton, którego misją – jak zaznacza – było stać się najdroższym hotelem na rynku od samego początku jego istnienia, przy równie wysokim zaplanowanym obłożeniu, co udało się osiągnąć. Tymoteusz Staworzyński – jak zaznacza – zostawia DoubleTree by Hilton w jego szczytowej formie, rozpoczynając kolejny etap w swojej karierze. Przyznaje, że przenosi się do Warszawy ze względów prywatnych, ale dużą wartością jest też dla niego poznanie kolejnego rynku. Kolejne otwarcie na koncie z pewnością przyczyni się też do umocnienia jego pozycji jako specjalisty w tej dziedzinie. 
Nowe stanowisko obejmie na początku września, a największym wyzwaniem, jakie wziął sobie za cel, to wypozycjonowanie hotelu jako najwyższej klasy spośród pozostałych o tej samej kategorii. 

Otwarcie Holiday Inn Warsaw City Centre planowane jest na na pierwszy kwartał 2018 roku. Czterogwiazdkowy hotel, należący do sieci InterContinental Hotels Group, będzie dysponował 256 pokojami, częścią konferencyjną oraz zaoferuje open lobby. Obiekt będzie zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy, u zbiegu ulic Żelaznej, Złotej i Twardej.

Źródło: MeetingPlanner.pl

JK