Logo

Event MIX

Korotki Music partnerem konferencji EVENT MIX

Agencja artystyczna Korotki Music została partnerem drugiej edycji konferencji poświęconej skutecznemu event marketingowi.

Konferencja EVENT MIX będzie głównym wydarzeniem tegorocznej Strefy EVENT MIX na targach reklamy FestiwalMarketingu.pl. 13 września na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych m. in. Adrianę Piekarską, Krzysztofa Celucha i Krzysztofa Maternę. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak.

Organizatorzy postarali się o wyjątkową oprawę imprezy. Poprowadzi ją znany artystyczny duet Aleksandra  Szwed i Marcin Przytulski z Korotki Music, czyli jak o sobie mówią – „władcy imprez i dyktatorzy balu”.

Od lat pracują ze sobą w przeróżnych przestrzeniach. Grają i prowadzą wspólne koncerty, wydarzenia firmowe, produkują muzykę. Wspólne artystyczne wizje realizują na scenach muzycznych, eventowych, studiach nagraniowych, ale także w kuchni. Prowadzą warsztaty i szkolenia podczas stworzonego przez nich eventu „Na Linii Strzału” – sztuce teatralnej i warsztatach dla biznesu. Tu pokazują, w jak fantastyczny sposób można spędzić czas budując relacje w firmie lub docenić swoich partnerów biznesowych, uczestnicząc w spektaklu teatralnym i z nim związanych warsztatach. Profesjonalnie, elastycznie i twórczo podchodzą do realizacji wydarzeń. Elegancko i dostojnie, lub z humorem i przymrużeniem oka – zależnie od potrzeb i gustów klienta oraz okazji.

Już 13 września przekonamy się, czym zaskoczą uczestników konferencji!

Z ofertą agencji artystycznej Korotki Music, organizatora eventu „Na Linii Strzału” będzie się można zapoznać bliżej w Strefie EVENT MIX targów – FestiwalMarketingu.pl – 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

Agencja zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska D17.

www.korotkimusic.pl

www.NaLiniiStrzalu.pl

JK